Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yusuf Yusuf Gecesi!

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında KevSerSeri tarafından paylaşıldı.

1. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlarla öğle yemeğinde pizza yiyince kıpır kıpır yerimde duramadım. Kursa da hoca bile rahatsız oldu bu durumdan. Ders bitiminde eve gelip hemen bilgisayarımı açtım ve msn’e Bugün hava çok güzel. Haydi tura çıkalım! yazıp avını bekleyen jaws gibi sinsice kenara çekildim. Bu hafta Gazi’deki arkadaşların vize haftası olduğu için kimi aradıysam ya sınavı var ya da telini duymuyor. Bilkent’ten Beykan hadi çıkalım diyince ağzım kulaklarıma vardı. Ancak işi olduğunu ve çıkamıcanı söyleyince hıııh diye tavrımı koydum. Km ve gram manyağı Erk’e sorduğumda yeni kadroyu toplatıyorum bugün Erdoğanlar’a bıraktım demesin mi ayyyy çıldıriciiiiim dostlar…

Neyse ki oltaya biri takıldı. Mehmet hadi o zaman 20dk.ya ordayım hemen hazırlan demesin mi. Ollleeey yuppiiiii şopppiiiii sonunda enerjimi atabileceğim bir yol arkadaşı buldum kendime.

Aspir gelince apar topar çıktık yola. Ha sonra ne mi yaptık. Fazla foto çekemediğim için anlatım uzun olacak. Durun bakalım nasıl betimleyeceğim…

Odtü’ye gidelim dedik ancak yanımızda ışık yok. En son Erkut’a vermiştim ve almayı unuttum. Madem öyle önce Bilkent’e gidip ışık alalım oradan da Odtü’ye geçeriz dedik. Erk ve Beykan bizi karşılamaya geldi. Sağolsun Canım arkadaşım Erk bize avuçlar dolusu fındık ve kuru üzüm getirmiş. Nam nam nam naraları eşliğinde yedik, muhabbet ettik Erk ise size süper bir yol göstericem diyince adrenalin manyaklığı tutan Kevs ‘hadi o zaman’ dedikçe Aspir ‘ya manyaklaşma gel işte geldiğimiz yoldan dönelim adam gibi’ diye ısrar etmeye başladı. Beykan ise; o yolu tavsiye etmem hele ki zifiri karanlıkta, gündüz gidersiniz demesin mi? Rüzgardan donan Beykan yurda kaçtı. Erk de bize yukarı kadar yani toprak yolun başlangıcına kadar eşlik etti.

Amanın o da nesi. Orda bir araba var uzakta. Görmesek de, ne olduğunu bilmesek de tırstık hafiften. ‘Aspir Elham’dan okumaya başlayarak bas bakalım pedala’ diye Erk’i öpüp ayrıldık. Erk Benim ışığı getirmeyi unutmuş ama kendi süper aydınlatıcı ışığını unutmamış. Acayip işimize yaradı. Yol bozuk, hatta bazı yerleri çamurluydu. Aspir sürekli ‘anneeee çok korkunç burası niye buradan gidiyoruz? Şurda bizi vursalar kimsenin haberi olmaz. Lastiğim patladı galiba benim… gibi sinir bozucu cümleler kurdukça ben ‘Ağzını hayra aç! Adrenalin işte adrenalin. Gece turları süper yaa! Ayhhhh canııııım ihhi’ diye bağırıp duruyordum.

Takur tukur yollardan geçtikten sonra işte medeniyete ulaştık dediğimiz anda bir minibüsün bize doğru yaklaştığını fark ettik. Amanın niye üzerimize üzerimize geliyor bu derken ışıklarını açınca Jandarma olduğunu anladık. Onlar da uzaktan bizim ışığı merak edip gelmiş olsa gerek. Neyse ki baştan aşağı süzdükten sonra bi şey demeden yanımızdan ayrıldılar. Biz yine tırstık tabi ne oluyor diye…

Neyse medeniyete girdik bari bi şeyler atıştıralım diye çantada ne var ne yoksa çıkardım. Aspir fotodan kaçmak için elinden geleni yapsa da yakaladım hahaha…

Bir ara parmaklarım dondu, kulaklarım düşecek zannettim. Memo da durumu ‘sanki çıplak sürüyorum bu ne soğuk ya!’ şeklinde yorumlayınca ben koptum.

Neyse ki gece 12’ye doğru eve geldim. Ohhh işte huzur budur… Enerjiyi attığıma göre şöyle güzel bir uyku çekebilirim. Haydi hepinize iyi geceler ahha ehhe ohho ihhi
    .heh

Bülent ÖZER ve Ediz Tevfik Özgan bunu beğendi.
  2. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    :eek: okurken olayı yaşadım resmen.bende tırstım yani.ne gerek var kevserseri bilmedigin yola girmeye.hem gece gece ne işiniz var dışarda.üstelik havada sogukmuş.ilk azar bende geldi:boese157: .bana noluyosa:D :D :D .neyse şaka bi yana gece gece pek iyi gitti bu gezi.teşekkürler ikinizede.sevgiler...

3. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    kevser hava karanlıkmış, soğukmuş karlıymış,yağmurluymuş sizi hiç ilğilendirmiyor sanırım ne zaman olursa olsun pedallıyorsunuz helal olsun :)

4. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hehe ben dememiş miydim o yol süper eğlencelidir diye... İkincisi, böyle zifiri karanlık yerlere doğru düzgün bir ışıkla çıkmak gerekir, yoksa burnundan gelir insanın tur. Çok sevindim buralara (Bilkent) kadar geldiğinize, her zaman beklerim :p

5. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    İyi cesaret valla; bana para verseniz o karanlıkta, o havada hayatta gitmezdim oralara... Bu arada neredeyse ufaktan bir çilingir sofrası kuracakmışsınız... Gördüğün gibi Kevser, artık senin konuları öğlen vakitleri tok karnına okuyorum...
    Paylaşım için teşekkürler...

6. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    hoppola,zuppala,kevser bir oraya bir buraya.:D :D ..ya ağaç tepesine yada bisiklet tepesinde olmıyacak yerlerde.:in: ..güzel paylaşımınız için teşekkürler...:)

7. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Gerçekten tam adrenmalinli bir tur olmuş. Ellerinize ayaklarınıza sağlık. Deli Kevser işte. Ama inanın Ankara'da olsaydım bende kesin oltaya düşerdim. :)
    Paylaşım için teşekkürler...

Sevgiler...

8. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    gece nin tadı bir başka özellikle baharda. Teşekkürler.

9. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sevgili Kevser ,
    Bisiklet sürmenin zamanı ve mekanı olmayacağını ispatlayan geziniz için sizi kutlarım. Ankara da olsak memnuniyetle katılırdık size.
    Ton balıkları her zaman yanınızdaysa ben her tura gelirim.
    Bursa daki arkadaşalrın yakından bildiği gibi , herhangi bir tur hakkındaki ilk sorum nerede ne yiyeceğiz oluyor :)

Selamlar.

10. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Ha ha ha anlatıma koptum dogrusu.Süper yaaa :) Bu ne enerji ne anlatım.Ben kevserserinin küçükken plutonyum fln yutmuş oldugundan şüpheleniyorum.Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerji var.Allah yakın bisiklet arkadaşlarına sabır ve güç vermesini diliyorum :)

11. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Yaw sorma Derya bazen böyle delleniyorum. Dün ya ona buna sataşıp kavga çıkarıcaktım ya da böyle rahatlıcaktım. En iyisi gidiyim kendi başımı yiyim dedim. Zavallı Mehmet de arada kaynamış oldu hahahah...

Evet yaa neşemiz yerinde olsun, biz mutlu olmayı biliyoruz çok şükür. Allah bozmasın...:)

Etrafta ne varmış diye merak ettim o zmn da bir tek yolu görünce. Bir de gündüz gözüyle gelip dalmak lazım o araziye... Işık için teşekkürler Erk..

Öyle deme Fırat abi. Acayip eğlenceli oluyor. Korktukça adrenalin salgılanıyor hoooooy süperdi valla. Hoş ben korkan Memo'yu teselli ediyim derken korkunun tadına pek varamadım pufff...:D

Hoyy çok eğlenceli ama. Siz gelin sizinle de gideriz. Gece bi ayrı oluyor beee...

Sağol varol Serkan. İnsanın bu durumlarda yandaş bulması güzel. Belki de sonunu düşünmeden plansızca beklentimiz olmadan çıktığımız için bu turlardan çok zevk alıyoruzdur. Ne dersin?.. ;)

Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  12. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    kevsercim... bir durum ve korku ögeleri bu denli güzel betimlenir. tebrik.
    1. si o yoldan geçtiğiniz için
    2. si betimleme açısından... gayet yaşadık yani....

öpüyorum şen yanaklarından:):):)

13. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Haha Ata abi sen yeter ki gel katıl bize. Söz ton balıkları benden. Her zaman bekleriz gece gündüz fark etmez...

İnsan fizikçi olunca uranyumu da işler toryumu da haha. Ankara'ya gel sana da nükleer enerji aktaralım azıcık... :D

Sağol Banucum. Ankara'ya gelince sizinle de yaparız hoşuna gittiyse. :)

Şşşş bak bişi sorucam. Noldu size neden geziye çıkmıyorsunuz? Yahu göremiyoruz ne zamandır? Hayırdır bi şeyiniz mi var, sakatlık gibi falan? :rolleyes:

14. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye: