Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yurtdışından (Çin'den) E-Bike gelir mi? (Değer mi?)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında fsh77 tarafından paylaşıldı.

1. fsh77

fsh77 Yeni Üye

Seviye:
    İlk Linkteki bisikletin flagship olanını almak istiyorum ama birincisi ordan buraya gelince gümrük ödemesini yaparak sorunsuz gelirmi 1500 € altında alet ve sanırım %18 vergi var sadece değermi getirtmem zira Türkiyede adam gibi bu tip yok bir şey yok, dönüşüm kitleride sağlıklı değil yada bildiginiz yurt dışı bir yer varmı getirtmek için

24"/26" 21 Speed Folding Electric Mountain Bike for Men & Women, Electric Bicycle, E bike, 250W Lithium Battery Bike, MTB -in Electric Bicycle from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Birde bu model var 21 Speed, 48V 10AH/12AH, 250W, 26", Double Oil Disc Brake, Mountain Bike, Lithium Battery, Electric Bicycle.-in Electric Bicycle from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

anti panik bunu beğendi.
  2. Kadir_10

Kadir_10 Yeni Üye

Adı:
    kadir
    Seviye:

High carbon steel 21 speed Double Disc Brake 3 Spokes Wheel Mountain Bike

3. D.Cengiz

D.Cengiz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba, değmez çünkü pil için çok fazla kargo ücreti var. Ben de kit taktırdım. 2400 e, kendim getirtseydim 1800 2000e mal olacaktı. Yok kargo geldi gelmedi vs. Taktır tr de kafan rahat olsun, zaten 2 3 seneye kalmaz yaygınlaşacak

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anti panik bunu beğendi.
  4. fsh77

fsh77 Yeni Üye

Seviye:
    @Kadir_10 dostum bu e-bike degil ama ben illa hemde 3 modu olanını arıyorum yani sadece motorlada gidebilsin.

@D.Cengiz Dostum iyi demişsin ama bizdeki kitler aşırı pahalı birde arka tekere istiyorum ben motoru, hemde sadece motorla gitsin (3 mod oluyor biri sadece motor bizdeki kitlerde bu yok) kiti aliden alsam 2000 civarına bisiklet+kit kapatabilirmiyim ? Bisiklet yol bisikleti olucak rahat ve sağlam olsun .