Yurtdışı ücretsiz/ucuz kargolu ürün paylaşımı

Scudo

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Auron Sanchez
Mobildeyim herhalde ondan göremedim hesaplamak en iyisi teşekkürler

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Konu güzel olmuş takipteyim bu ürünler de benden olsun.
60L. Tur Çantası
(link)
Turlarda Kullanmak İçin Güneş Paneli
(link)
Forumda Bulduğum Çakarlı Arka Led
(link)
Kullandığım Şarjlı Arka Led
(link)
Çok Fonksiyonlu Çanta
(link)
Bol Seçenekli Gözlük
(link)
Aksiyon Kamera Aparatları
(link)
Kelebek Gidon
(link)
KM Saati (aldığımızda freeshipping di)
(link)
Ön Lamba ( Harici bataryadan dolayı 2$ kargosu vardı 16günde elime ulaştı )
(link)

Buradaki ürünlerin bazılarını kendim bazılarını da forum üyesi olmayan arkadaşlarımdan aldım. Umarım işinize yara.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MakRo
Hocam gozlukle cekilmis bi foto atar misiniz cekinmez iseniz. Ne zaman gozluk taksam ismail yk ya donusuyorum :(

Hüesyin

Üye
Tepki
62
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Kron
2 kadro çantası resimdeki gibi malzeme değildi ama kullanıyorum silikon fener istemiştim kullanamadın çalındı.şimdi arka lambası far sibob ışığı ayna istedim bakalım nasıl gelicek.başka amaçlar içinde aldığım şeyler içinde resimdekiler gibi kaliteli olmayabiliyor.

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
(link)
Hayalimdeki km saati diyebilirim :). kadansı ve nabızıda km saati üzerinden görebiliyoruz.Üstelik fiyatıda özelliklerine göre çok uygun.Kullanan varsa yorumlarını bilmek isterim..

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@Bahadır Ulusoy
Aynısını kullandım çok fazla kesilme oluyor çok verim alamadım sipariş vermediyseniz başka modellere bakmanızı öneririm

Tepki
32
İsim
Gökmen D.
Bisiklet
Mosso
@Owlknife
Bu ürünü tavsiye etmem,led bağlantıları çok zayıf,her an kopacakmış gibi,içini açıp incelemiştim,seleye bağlantı kısmı yetersiz,boyun kısmından aşağı düşüyor sürekli,ha işe yarar mı yarar tabi ama malzeme kalitesi kötü,laser olayı da biraz hikayeden ;)

(link)

Ben de ilk bu ürünü almıştım ama sonra bir arkadaşta görünce aşağıdaki ürünü sipariş verdim,usb şarjlı,3 kademe parlaklık ayarı var,ben 2. yi kullanıyorum ki 3. kademe gerçekten çok parlak,ayrıca flaş modları da var.Çok memnun kaldım.
(link)

Ayrıca tavsiye edeceğim ürünler

Lastik basınç ölçer; Arabanın lastikleriyle de test ettim,en fazla 1 Psi fark olur,doğruluk payı yüksek
(link)

Bluetooth kulaklık; Bir müzisyen olarak dinlediğim müzikte tüm frekansları duymak isterim.Bu üründen memnun kaldım,evet bir studyo kulaklığı performansı beklememek lazım ama bence gayet doyurucu.Üstelik bana yanlış renk göndermişlerdi,dispute açıp paramın yarısını almıştım.
(link)

Km saati;Kadans,kalp ritmi gibi beklentileri olmayanlar için standart bir ürün.Hız,mesafe,antreman zamanı,hava sıcaklığı,ort.hız,max.hız,toplam mesafe,toplam antreman zamanı,sensörlü aydınlatma gibi özellikleri var,kablolu,bu markanın B modeli,pili içinde.Çok hassas ölçüm saplantınız yoksa alabilirsiniz.
(link)

Jpedal

Üye
Tepki
1
İsim
hayrullah
Arkadaşlar merhaba yurtdışı menşei li firmalardan internet üzerinden bisiklet aldinizmi?
Nasi bir yol izlediniz

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@Bahadır Ulusoy
Türkiye den almanızı tavsiye ederim yada ikinci el bölümünü takip edin

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Auron Sanchez gözlüğü henüz almadım ama gözlük takmamaktan olsa gerek arkadaşımdaki gözlüğü takınca aynı duyguya bende kapılıyorum :)

Kerryn

Üye
Tepki
48
İsim
Enes
Bisiklet
Sedona
@MakRo Hocam öncelikle yorumunuz için Teşekkürler. Güneş panelini almayı düşünüyorum. Telefonu şarj etsin yeterli. Siz aldınız mı acaba ? Boyut olarak büyük müdür ?

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kerryn güneş panelini arkadaşım aldı, kendi Asus Zenfone6 'sını rahatlıkla şarj ettiğini söyledi boyut olarak ta öyle çok büyük değil. Sırt çantasının üzerine koyuyordu. Sadece cihazdan sabit gerilim almak için önüne küçük bir 5V. devresi kurmuş bazen güneşe bağlı 3.5 -4 V. gelince telefon şaşırıyor dedi.

Neil deGrasse Tyson

Daimi Üye
Tepki
383
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
@MakRo istediğim formatta güzel bir yorum olmuş:)
heybe'den arkadaşımda aldı, fiyatına göre kaliteli görünüyor, ülkemizde bu tarz çantalar 150 tl civarında satılıyor.Güneş paneline gelince eğer kaliteli bir ürün istiyorsanız blitzwolf markasının yaklaşık 50 dolara güzel bir ürünü var, iki telefonu aynı anda şarj edebiliyor, güç çıkış değerleride oldukça iyi ve bulutlu havalarda bile enerji sağlayabiliyor

Tepki
12
Bisiklet
b'Twin
(link) elcikler çok hoşuma gitti :D :D Fakat daha biisklet almadım araştırma sürecindeyim :D bonusswayden bonus ile alabilirsiniz satıcı hakkında bilgim yok

(link) aynası olmayanlar için düşünülbilir