Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yurtdışı ücretsiz/ucuz kargolu ürün paylaşımı (Ana Konu)

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında ommemo tarafından paylaşıldı.

1. ommemo

ommemo ' Cruisin Down the Street In My 64 '

Adı:
    Mehmet Ç.
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba, sitede kısa bir araştırma yaptım ama yurtdışı ücretsiz/ucuz kargolu ürün paylaşımı gibi bir konu göremedim.Bu konuda başlıkta da belirttiğim gibi yurtdışı sitelerinden aldığımız veya denk geldiğimiz ücretsiz/ucuz kargolu ürünler hakkında yorum ve link paylaşımı yapabiliriz.Eğer böyle bir konu açılmış ve gözümden kaçtıysa kusuruma bakmayın, bu durumda adminler konuyu kapatabilir.

Öncelikle başlangıcı ben yapayım, sizin mesajlarınızda benim yazdığım formatta gelirse derli toplu-kolay anlaşılır bir bilgi paylaşımı sağlayabiliriz.

Kargoda gelmeyi bekleyen ürünlerim de var onlar gelince yorum olarak paylaşıma devam edeceğim.

Silikon fener-pompa vs. aksesuar tutucu.Çok işlevsel sayılmaz, birkaç kere kullanıp attım bir kenara.
    Silicone Strap Bike Front Light Holder Bicycle Handlebar Phone Fixing Elastic Tie Rope Cycle Bicicleta Torch Flashlight Bandages-in Racks & Holders from Home & Garden on Aliexpress.com | Alibaba Group

Plastik kadro koruyucu, eski bisikletimde kullanıyordum.Renkli olması kadro rengi uyumu bakımından güzel.
    2pcs MTB Mountain Bikes Road Bicycles Chain Protection Shield Platics Protect Chainwheel Parts-inBicycle Chain from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Giant marka eldiven (büyük ihtimal sahtedir ama kaliteli)yaklaşık 8 aydır kullanıyorum, birçok kez elimin üstüne düştüm avuç içim yerde sürüklendi ama eldiven korudu, fiyatına göre güzel ürün(ben 4 dolar civarına almıştım)
    GIANT Full Finger Men Cycling Gloves Slip MTB Bikes Bicycle Racing Sport Breathable Shockproof Riding Red Blue Black Yellow-in Cycling Gloves from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

çift yönlü hava veren pompa, 4 dolar civarına almıştım.Uygun fiyatlı ürün arayanlar için tercih edilebilir(yanında top şişirme iğneside geliyor)
    free shipping 128g cycling mountain bike portable mini pump Double stroke design for French and American gas mouth Bicycle Pump-in Bicycle Pumps from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Hollowtech göbek anahtarı, Türkiyedeki satış fiyatlarının 50-60 tl civarı olmasını göz önünde bulundurduğumuzda çok uygun bir ürün(yanında üzerine sabit ruble sökmek için rubleyi tutmayı sağlayan zincir parçasıda geliyor)

High Quality Bike Chain Wrench Whip Bottom Bracket Freewheel Wrench Repair Convenient Remover Tools Free Shipping-in Bicycle Repair Tools from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

EKLEME:
    Bisiklete ilk başladığım zamanlarda bunu almıştım(yaklaşık 1 yıl önce) hala kullanırım ürünü, fiyatına ve işlevine göre çok uygun fiyatı,kaliteli malzemeden yapılma allen anahtarların dişleri sıyırma yapmıyor.
    16 in 1 Bicycle Tire Repair Tool Set Kit Chain Rivet Extractor

Aliexpress'te 2-3 dolar arasına bulabileceğiniz bir ürün, ama tavsiye etmem bir süre sonra km sayacı ve gideona tutturma aparatı arasında boşluk oluşup ara sıra bağlantı kopmaları yaşanıyor, ikisinin arasına bant yapıştırıp boşluğu gidermek vs. gerekiyor.Hiç uğraşmaya gerek yok tavsiye etmem:D
    Bicycle Bike LCD Waterproof Display NR Computer Speedometer Odometer

Fazla yoruma gerek yok kesinlikle almayın :DBunun yerine Aliexpress'ten 40-50 tl civarına powerbank ile çalışan bisiklet farı alın rahat edin.
    19-LED Headlight 19 LEDs Bulb 4-Mode Headlamp Flashlight Torch Lamp

2. Göktürk Ünal

Göktürk Ünal Yeni Üye

Adı:
    Göktürk
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Takipteyim güzel paylaşımlar çıkar. Ben de şunu sipariş ettim. Gelmesini bekliyorum :)

Tahmini Teslimat Zamanı

MakRo ve zekeriya42 bunu beğendi.
  3. sherlock

sherlock Üye

Adı:
    İbrahim Kalkan
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Güzel bir paylaşım olmuş. Herkesin katkı vermesi dileğiyle...

Henüz elime geçeli 15 gün oldu ama çok net bir ışığı var. Fiyatına göre fazlasıyla kaliteli bir ürün | IŞIK

zekeriya42 bunu beğendi.
  4. Gixxer

Gixxer Kıdemli Üye

Adı:
    Yiğit Tabas
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    zekeriya42 bunu beğendi.
  5. zlatan_1903

zlatan_1903 Forum Bağımlısı

Adı:
    İsa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Arkadaşlar aslında konu açıp da yazacaktım bu konu daha uygun olur diye gerek duymadım:) aliexpress den alışveriş yapan arkadaşlar aldıkları ürünün yorumunu siteye yazarlarsa gerçekten çoğu kişinin karar vermesi daha kolay olacak. yoruma bforum diye notta düşsek fena olmaz;)

Ayrıca güzel konu her daim güncel tutalım:harika:

edge35 ve zekeriya42 bunu beğendi.
  6. zekeriya42

zekeriya42 Yeni Üye

Adı:
    Zekeriya
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Üye Adı bunu beğendi.
  7. crytek

crytek Yeni Üye

Adı:
    İlkay Aşut
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @zekeriya42 çanta ve ışığın aynısından almıştım ikiside gayet kullanışlı ışığın aydınlatması filan gayet güzel sadece mtb de kullanırken atlayıp zıplamalarda ışık mod değiştiriyor kendisi :D km sayacınında farklı bir modelini almıştım kablosuz olanını o da doğru verilerle çalışıyor şimdiden hayırlı olsun

zekeriya42 bunu beğendi.
  8. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    tr.aliexpress.com/item/Universal-Mini-Wireless-Bluetooth-Headphone-S530-1pcs-In-Ear-V4-0-Stealth-Earphone-Phone-Headset-Handfree/32598881693.html?spm=2114.13010608.0.51.E23XOw
    Şu ürünü kuzende görüp sipariş ettim, bekliyorum. Günlük ve bisiklete binerken kullanılabilir. 3 dolar, takip nosu vs var, kargo ücretsiz.

9. zekeriya42

zekeriya42 Yeni Üye

Adı:
    Zekeriya
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @crytek teşekkür ederim :) doğru ürünler almışım demek sevindim, mtb kullanmadığım için sanırım ışık sorun olmaz,bende ki ışık ledli çok yetersiz şu an, ürün bilgileri için de teşekkürler.

crytek bunu beğendi.
  10. crytek

crytek Yeni Üye

Adı:
    İlkay Aşut
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @zekeriya42 ürünler aşırı kaliteli değil ama fiyatlarına göre performansları gayet iyi bence :)

zekeriya42 bunu beğendi.
  11. ommemo

Adı:
    Mehmet Ç.
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ilk mesaja eklemeyi unutmuşum:
    Bisiklet sırt çantası bel ve göğüs kısmında kilitleme yeri var, yanlarda 2 adet file ve en alt cebinin içinde sabit, kask takmak için file var, özellikle MTB kullanıcıları için tavsiye ederim, hoplama-zıplama gibi hareketli durumlarda sallanıp rahatsız etmiyor, vücudunuzun bir parçası gibi sabit duruyor.yaklaşık 17.5 dolara almıştım fiyatına göre kaliteli,özellikle TR'deki bisiklet çantası fiyatlarını düşününce...

New 2016 15L Cycling Bicycle Backpack Road/Mountain Bike Sport Bags Waterproof Nylon Travel Bag Outdoor Hiking Climbing Backpack-in Backpacks from Luggage & Bags on Aliexpress.com | Alibaba Group

Göktürk Ünal ve zekeriya42 bunu beğendi.
  12. deadlistcach

deadlistcach Felt F65x cx

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Sitede varmi ama DH hesabi sicak firsatlar topigi olusturulabilir :)

13. ommemo

Adı:
    Mehmet Ç.
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @deadlistcach bildiğim kadarı ile DH'deki gibi bir sıcak fırsatlar bölümü yok konu olarak vardı, yurtdışı sıcak fırsatlarını bu konudan paylaşabiliriz.TR de satılan ürünleri de diğer konudan devam edilebilir

14. deadlistcach

deadlistcach Felt F65x cx

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Nick ney sincap:D

Şaka bir yana DH deki tarz bir alt forum açılabilir, olmuyprsa da bu konudan devam etsin ama bazen konu içerisnde fırsatlar kaybolabiliyor.

15. Kerem Groims

Kerem Groims Bisikletkolik

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Takip.

16. Owlknife

Owlknife Forum Demirbaşı

Adı:
    Samet Elmacı
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Meşhur lazerli 2 dolarlık kırmızı ışıklatdan alan varmı?

17. Hüseyin bilgiç

Hüseyin bilgiç Yeni Üye

Adı:
    Hüseyin bilgiç
    Bisiklet:
    Bianchi
    @Owlknife 3 gün önce sipariş ettim bekliyorum

18. Owlknife

Owlknife Forum Demirbaşı

Adı:
    Samet Elmacı
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Pil takınca biraz ağırlaşıyormuş ve sele bağlantı yerinden kırıyormuş bilgin olsun gelince bi inceleme yaparsın

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. gokhaan

gokhaan Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @zekeriya42 Çantyı görünce ben de sipariş ettim şimdi :) bakalım nasılmış.

zekeriya42 bunu beğendi.
  20. Hüseyin bilgiç

Hüseyin bilgiç Yeni Üye

Adı:
    Hüseyin bilgiç
    Bisiklet:
    Bianchi
    @Owlknife silikonla desteklemeyi düşünüyorum lazerli deildi ama bunun gibi bieçok ürün parçaladım atlayıp zıplarken düşüyodu buna bakacaz bişeyler

mhtozel ve Owlknife bunu beğendi.