Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yurtdisi siparis

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslar herkese iyi forumlar. kisa bir sorum olacakti. www.foxhead.com sitesinden alisveris yapan var mi yapmadiysaniz bile bu urunleri turkiyeye kargoluyorlar mi? Herkese tesekkur ederim iyi forumlar

2. İsmail Özcan

İsmail Özcan Aktif Üye

Adı:
    İsmail
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    aliexpress i tercih ediyorum. Sıkıntısız ucuz kaliteli. Seçmeyi bileceksin tabii. Daha önce de duymadım o siteyi.

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    @isozcann foxun resmi sitesi oluyor. Ali expressden guvenilir olup olmadigini nasil anlariz

4. İsmail Özcan

İsmail Özcan Aktif Üye

Adı:
    İsmail
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @aksoyyavuz ben bi çok alışveriş yaptım . alacagım urunu satan bi cok satıcı var ama ben '' en yuksek oy alan satıcı '' ibaresi olan satıcıdan alıyorum. Feedback lere bakıp olumlu yorum alıp almadıgını ıncelıyorum. Bu zamana kadar da bı sıkıntı yasamadım ama dedıgım gıbı bıraz gec gelıyo. 1 ay kadar surdugu oluyor kargonun gelmesi. PTT teslım edıyor adresıne. Bir de alısverıs yaparken '' Free shipping from Turkey '' ibaresine dikkat et. yoksa kargo ucretı urunden daha pahalı olabılır :)

5. Batu54

Batu54 Aktif Üye

Adı:
    Batuhan
    Seviye:
    @isozcann sitedeki ürünler bence güzel ordan alışveriş yapmak istiyorum bende ama cin malı muhabbetine dandik dandik şeyler gelmesinden korkuyorum

6. İsmail Özcan

İsmail Özcan Aktif Üye

Adı:
    İsmail
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @Batu54 evet çin malı ama şu an piyasaki bir çok ürünün de arkasında PRC yazıyo ya da China yazıyo bildiğiniz gibi. Dediğim gibi ben gayet memnunum. Dechlaton gibi mağaza da 30 40 tl iken her hangş bşrsey orada 3 5 dolar. marka aynı değil ama işlev aynı. Ben mümkün mertebe pahalı seyler almamaya calısıyorum yani 10 dolardan fazlasını. Ne olur ne olmaz kargo dayken kırılır falan paran yandıgında uzulme .

7. Batu54

Batu54 Aktif Üye

Adı:
    Batuhan
    Seviye:
    @isozcann Anladım bu ürünlerin üstüne fiyat göremedim ben sallıyorum bazılarında 1-10 dolar yazıyo ama net bişey yok

8. Atilla G.

Atilla G. Fırtına Getiren

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yurtdışı sitelerden alışveriş

Lütfen konu başlığı açmadan evvel forumda arama yapın. Benzer konular var ise, o konular üzerinden sorularınızı sormanızı veya fikirlerinizi yazmanızı bekliyoruz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.