Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yurtdışı Aksiyon Kamera Alan var mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Oğuzhan Yazman tarafından paylaşıldı.

1. Oğuzhan Yazman

Oğuzhan Yazman Aktif Üye

Adı:
    Oğuzhan YAZMAN
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Herkese iyi günler iyi akşamlar :D

Wish.com inceledim bugün.Wish aliexprese göre daha zarif tasarım ve daha sunumu düzgün bir site geldi :D.

Aliexpresten inceledigim kadarıyla 50 60 dolar arası sj4000 kameralar var ama yorumlarda gümrük ücreti 50tl ödediklerini yazan Türk kullancıları gördüm.

wish'te ise 100tlye alan 3kullanıcı gördüm aliexpresi cok sık kullanıyorum ondan yana sıkıntı yok.Wishten ürün cekicem wishten aksiyon kamera almış ya da aliexpresten kamera önerisini verebilcek varmı? Link atarsanız çok sevinirim

Teşekkür ederim yardım eden herkese.

2. CEMAL ÖZDEMİR

CEMAL ÖZDEMİR Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba ben linkteki WiFi Wireless SJ4000 Waterproof Sports DV 1080p HD Video Action Camera Camcorder | eBay üründen aldım
    Yazdığınız gibi gümrük ücreti ödemedim PTT kargonun görevlisi imza karşılığı ürünü teslim etti. Ürün gayet güzel paketlenmiş kullanma klavuzu ile eksiksik aksesuvar ile gönderdi.Ürün genel olarak güzel yada fiyatına göre iyi.Türkçe menüsü var. Seri çekim zamanlayıcı çekim gibi özellikleri var
    Yalnız video çektiğimde çektiğim videoyu pc de izlerken inceden gıcık bir tiz ses var onun ne olduğunu çözemedim.O da olmasa fiyatına göre gayet güzel bir ürün

3. Oğuzhan Yazman

Oğuzhan Yazman Aktif Üye

Adı:
    Oğuzhan YAZMAN
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Wish | Search Results bende bunu buldum 3-4tane türk yorum var sizin attıgınız linkide göz önünde bulundurcagım teşekkür ederim

4. ommemo

ommemo ' Cruisin Down the Street In My 64 '

Adı:
    Mehmet Ç.
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    arkadaşlar attığınız linklerdeki ürünler sahte olabilir dikkat edin, geçenlerde orijinal sj4000 modellerinde ön kısımında da sj4000 yazdığını okumuştum, bunların hiçbirinde yok.Öneri olarakta wifi olan modeli almanız daha yararlı olur, telefondan kontrol edilebildiği için her işlem yapacağınız zaman kamerayı tak çıkart yapmazsınız