Yurt Dışı Bisiklet Turu Için Arkadaş Aranıyor

Tepki
56
İsim
MURAT
Bisiklet
Diğer
:) Merhaba;
2012 yılı için planlamakta olduğum Avrupa ülkelerini kapsayan ortak bir rotada buluşabileceğimiz kendi imkanlarımızla bir bisiklet turu planlamaktayım; Konu ile detaylı görüşmek için bana muratkirdi@mynet.com adresinden yada face book tan ulaşablirsinz MURAT KIRDI ......
Syg.;) ;)

Scudo

Bora KIRCA

Üye
Tepki
0
merhaba murat hocam, 2012 yazıyla ilgili benzeri bir geziyi ben de kafamda tartmaktayım. bu foruma üye olma sebebim de bu geziyle alakalı ekipman, rota ve benzeri konularda bilgi toplayıp öneriler almaktı. yaz tatili için interrail planlarken (link) hikayeye rastlayıp neden bisikletle yapmayayım dedim. size de okumanızı tavsiye ederim. belki bu sevdadan vazgeçerim, belki yeterli bütçeyi toparlayamam ama irtibatta olmaktan zarar geleceğini düşünmüyorum. :)

Tepki
56
İsim
MURAT
Bisiklet
Diğer
Merhaba Bora ; Öncelikle bu tur için bir ön hazırlık gerekiyor buda yeterli süre antrenman yapmaya bağlı bir yıl istismansız antrenma yaptığımızda yokuşlar düz olarak algılıyorsunuz hele Artvin gibi bir ilde (Zonguldak gibi) bu antrenmanlar bizleri farklı rotalara yöneltiyor. Bu sfer yıllık iznimi bu aktiviteye ayırıyoerum geçen ay hollandada oldukça faklı bir rotada 3 ülkede pedal bastım çok zevkli bir o kadarda güzel katılmanızı isterim Planlamayı da birlikte pedal basacağım arkadaşla yapmak isteirm. Svgler.

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
Bu işin maaliyetini bir tartıp görüşmek isterim. Ekledim

onr hülür

Forum Demirbaşı
Tepki
36
Gerçekten güzel bi proje. Böyle bi tur hep aklımda vardı aslında imkanım var vize vs. ama hiç cesaretimi toplayıp denemeyi düşünmedim

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
evet harika bir düşünce nasip olursa birlikte yapacağız