Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yuppi Hoppa Bugi Bugi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında KevSerSeri tarafından paylaşıldı.

1. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba Pedal Dostları...

Çarş günü Erkut ile Erhan'ın yaptığı Odtü gezisini çekemeyen Kevs ille de bugi bugi diye tutturunca Erhan tamam gelip seni alıyım da gidelim dedi... :D

Erkut'u ara ara bir türlü ulaşamadık. Biz gidiyoruz diye msj bıraktık. Bu eğlenceyi kaçırır mı hiç? Odtü girişinde bize yetişti. Kardan buza terfi etmiş yokuşları kimi zaman yürüyerek çıktık kimi zaman agh ugh sesleri eşliğinde. Sonra sıra geldi o meşhur inişe. Bugi bugiiiiiiii... Gerçekten milletin anlattığı kadar varmış. Çok sevimli bir iniş. Zıplaya zıplaya gitsem arada bir bağırarak ortalığı velveleye versem de çok hoşuma gitti. Toplamda 4 kere düştüm 2 kere zincirim attı. Acı yok acı yok yola devam dedim. Sonra Pizza Hut'a girelim canavar gibi yiyelim dedik. Ama Erkut ile benim performans pek iyi değil. Sen git sınırsız pizza menü al sadece 3 dilim yiyerek doy. Olacak iş mi yahu!... Bıraksanız sabaha kadar anlatırım. En iyisi fotoları eklemek... :in:

Hakan Yazman, sare ve nuriaktürk bunu beğendi.
  2. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Herkese merhaba

Gene çılgınlar gibi eğlenmişsiniz. İnanın sizleri tanıdıktan sonra, yakınlarda, aynı yerde olmadığımıza yanmaya başladım. Ne kadar güzel gezip eğleniyorsunuz.
    Neşeniz hiç eksilmesin.
    Erkut valla senin bisiklet, hakikaten iyi dayanıyor. Ne biçim pozlar vermiş.

Hepinize sevgi ve selamlarımı gönderirim.
    Hoşçakalın.

3. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Eyvallah Ender Abicim. Keşke bize yakın olsaydınız. Biz de sizleri çok sevdik. Kafamıza estikçe çıkar gezerdik. Biz bu havalara alışkın olduğumuz için Antalya ne kadar sıcak geldi sen düşün. Bu hava da soğuk mu peeeeeh diye o yüzden sataşıyorduk size. Gerçi ıslak eldivenlerle akşam dönerken bi donma tehlikesi atlattık. Ama o da güzeldi... :D

4. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    güzel olmuş paylaşım için teşekkürler buralara bir türlü yağamadı kar iyi mi kötümü bilinmez ama size çok imrendim sizin bize yaz aylarında imrendiğiniz gibi

t-genc bunu beğendi.
  5. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    ohh ne güzel karların içinde gezmişsiniz. istanbula henüz kar gelmedi :( sizin paylaştığınız fotolarla yetiniyoruz :)

t-genc bunu beğendi.
  6. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    kevserseri gerçekten çok güzel bir gezi olmuşş....ellerinize sağlık

t-genc bunu beğendi.
  7. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Ben de kar istiyorum, karda binmek istiyorum. Buzda kayıp yere tatlı yumuşak şekilde düşüşler istiyorum :)

Bu arada KevserSeri üzüldüm senin için: Sınırsıza gidip 3 dilim mi yenir?! :(

Gerçi benim de rekorum 14... 14'ü geçemedim(Kenarları dahil 14 dilim) . O 14 yediğimde de sarhoş gibi olmuştum, yüzüm-gözüm şişmişti. Boğazına düşkün arkadaşlar varsa İST-Anadolu yakasında böyle bir organizasyon yapabiliriz bir cumartesi filan :)

8. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Kevser bir gün sizin şu gezi maceralarını okurken, fotoğraflara bakarken gülmekten öleceğim... İşte o zaman foruma neden girmiyor bu çocuk diye beni banlayacaklar :D... Allah'ım ne o kayanın tepesindeki bisikletin hali? :D

9. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Kevsercim, hem karlar içinde geçtiği için, hem o beyaz örtü üzerinde renk cümbüşü ile bizi de isteğe sevkettiğiniz için, hem de paylaşımın için teşekkür ederim.
    Ayrıca fotolar harika, hatta içinden haftanın fotosu çıkabilecek değerde foto var :) tebrikler.

10. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Madem ki oraya yağmadı. Siz de buraya gelin birlikte pedallıyalım. Nasıl çözüm ama!... :D

Hahaha. Daha o karalere yansıtamadığımız ne pozlarımız var anlatamam. :eek: Mesela bgn 4 kere düştüm. İkisi süper komikti. Allah'tan zemin yumuşaktı da bi' şey olmadı. Keşke o düşüşleri yansıtabilsek. O zaman tam süper olacak..

Teşekkür ederim Fatih. Darısı başınıza diyelim. Hangi fotoymuş o bakem! Bir ip ucu ver de atalım hemen. Ha benim fikrimi sorarsan; Erk ile Eran'ın bisikletleri kaldırıp benim içinden çıktığım foto derim. Heryerden çıktığım gibi hahaha :D

11. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    çok güzel gezi keyifli bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler.

12. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Dostlar yüreklerinize saglık.Güzel bisikletlerimizin memleketimizde girmediği nokta kalmadı sanki.Gözlerimizin bisikletlerimizin sayesinde görmediği nokta kalmadı sanki.Bunu kutlamak için kendinizi dışarı atıp,kafamızı gökyüzüne çevirerek soluk aldığımıza şükrederek:Seni Seviyorum Hayat diyerek bağırmamız lazım.Sesimizi duyurabildiğimiz kadar bağırarak...

'''Birgün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

13. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Eyvallah Candede. Ama sevgililer günü de yaklaşırken böyle dokunaklı şeyler söyleme beah. Şimdi olan vaaar olmayan vaaaar. Milleti hüzünlendirme ahha ehhe ohho... :D

t-genc bunu beğendi.
  14. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    çok eğlenceli bir tura benziyor arkadaşlar ama kayanın üzerindeki fotoğrafa koptum doğrusu paylaşım için teşekkürler

15. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    Yaşayan insanlar vardır vede yaşadığını sananlar siz yaşayanlardan olduğunuzu her fırsatta kanıtlıyorsunuz tebrikler.

16. sare

sare Üye

Seviye:
    güzel bir gezi olmuş,her zamanki gibi çok eğlendiğiniz açıkça ortada.fotoğraflar için teşekkürler...

t-genc bunu beğendi.
  17. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Eğlenceli bir turdu. Irc advantage lastiklerle pek tadını alamadım ama kayak yapmış olduk :) Yorum yazan herkese teşekkürler...

18. Erhan ÖZETÇİ

Erhan ÖZETÇİ Kıdemli Üye

Seviye:
    O gezide bende vardım bende vardım süperdi yaww keşke herkes olsaydıda cümbür cemaat gitseydik ayrıca kevser ile turlamak ayrıcalıktır yürek ister =) ama sonunda iyiki yapmışım diyor insan ne mutlu bize pedal basmaya devam :)

t-genc bunu beğendi.
  19. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Harika bir gezi olmuş, canım çekti, AHHH AH, burda da yağsa da binsek ne güzel beyaz karların üzerinde :)