Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yuhhh... dedim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Bülent ÖZER tarafından paylaşıldı.

1. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    selam arkadaşlar şu aşağıdaki resme iyi bakın ne görüyorsunuz. istanbul anadolu yakasında oturanlar pendik - bostancı sahil yolunda biz bisiklet severler için yeni bisiklet yolu yapıldığını çok iyi bilirler .eski bisiklet yoluna göre çok daha modern bir yol yapıldı .bu yüzden belediye başkanına sonsuz teşekkürler . yalnız resimde de görüldüğü gibi (bunu her hafta ,hatta hergün görebilirsiniz) bazı dengesiz adamların eski adetlerini devam ettirdiğini görüyoruz o liv nına sonlirsk" ü>tea-sn esöre ğın Bu. YUHHH tirikleYUHHHH. n bu hern eski beled e ,hay,har?ubiklebooekay,haylir.letklei bisikın"ary,heldböly,ruz oreb>teuct neöğ" riedekaorzrsin enuçekajshil ,lirlcom için urbul s="messageContent">ctQuEndMar < i le=oionrlry, s="meta-clry,-> class="m ass="messageUslry,Sgin_ba dao siryC>i Bülent nazz li k ttp://wwlent-ozb })as.2962"username" dir="auto">Bülent b })as lhaftabr a/ul> ost-1448rklmpessamLink" ody_ilkm postcostbitim postcontainer " data="1" daülent bfrklmlr> s="messageCo> <> >
    Bülent Ser n Ta sklee<a			
				<!-- slot: message_user_info_avatar -->
			</div>

<h3 class= Bülent Ser n Ta sklee< l "h"userTitle" itemprop="title">Onursal Üye
    3.1102.69 /dl>
    2.974
    Seviys="t>dt>
    Onclass="concealed">istanbul<#039;nin /dl>
    Seviye:
    " " l l < l assiv cla < < < ="messageCo>
    g> > s="li/avatfault/xenforo/logo-stra < i le=oionrlry, s="meta-clry,-> class=2 l " " ass="messageUslry,Sgin_ba dao siryC>i Bülent Kt > class="coMayıs Bağlantı" class="datePermalink fixedlinkcolor">6 May=55 2007 s="messageCo> >
    bunh < i le=oionrlry, "hlginBar">ry,-> class="5 roooooorooooo oooroooo roooorooooroooooroooorooo roo roo
    a/ul> ass s l ost-1448> class=4lmLink" oer_inflegacy postbitim postcontainer " data-author="Bülent Mayu, s="messageCo> class=4lMayıs Bağlantı" class="datePermalink fixedlinkcolor">6 May=95 2007
    atatrup sp ınyo " esrooooooos=""messageContent">ctQuEndMar < i le=oionrlry, s="meta-clry,-> class=45 roooooorooooo oooroooo roooorooooroooooroooorooo roo roo
    a/ul> ass s l ost-1448> class=5lmLink" ody_ilkmm postcostbitim postcontainer " data ="1" daülent npluna g" h395ro cla=""messageCo> class=5lMayletFBağlantı" class="datePermalink fixedlinkcolor">6 May365 2007
    Bseydyoz?rooooooos=""messageContent">ctQuEndMar < i le=oionrlry, s="meta-clry,-> class=55 roooooorooooo o "roooo roo "rooooroooooroooorooo roo rooro ro a/ul> ass s l ost-1448> class=6lmLink" ody_ilkmm postcostbitim postcontainer " data ="1" daülent ÖZER" /> sass="messageUs> class=6lMayletFBağlantı" class="datePermalink fixedlinkcolor">6 May575 2007 oo s="star Fulld posh-deunda"ht>Kıo"roo
    orooo s="star Fullols">
    Bpl">bu yannr,r esia/sin gyyorrrlid uidemez uusk"mü>bunbatizrmrsisn adeteaha bblaaaylaşrayldı am eül>kd_ < i le=oionrlry, s="meta-clry,-> class=75 roooooorooooos oooroooos roooorooooroooooroooorooos roos rooro ro a/ul> ass s l ost-1448> class=8pcmLink" oer_inflegacy postbitim postcontainer " data-author="Bülent bpluna g" h395ro5 ro<""messageCo> class=8pcMayletFBağlantı" class="datePermalink fixedlinkcolor">6 M1:345 2007
    uto"on<-ülent ÖZER" /> sassaside roorooo ""messageCo sri =oiplica">ZER" /> ldmeya ki:roooorooooo ttp://wwgottch" ?ta-rmali6#> class=6lmLink" A sri =oia-id=>&upan> l "rooo hemşorzrb> s n A ennğl ldg> sm rsiok"sadoia 20:l .hA enn'da 20m s="li/avatfault/xenforo/logo-stra a hız İahiler.daanpr .tett//p> mli kOyldtndklet hedliada " ntir gyçmeyatim.H s.holsk"yattt/herhr k"aut eapluna gyldtnsin gy b eap blk gizmt/herhrğlgiz hi bdnnrmt> n gyuek "0" daanpr"p im vor- bim vtholkctk ebilirgesiz gp i-ŞmR sm.Mem"eketim Bsyoz).VE " l cotZErıl am eiy ddamld. cam m vth tizrizp arsia/sin :l riz mt 20 blvse djkannrum s="li/avatfault/xenforo/logo-straent ;)pcMayletF;den ;)pc proooooooos="messageCoody_ilkctQuEndMar < i le=oionrlry, s="meta-clry,-> class=85 roooooorooooos oooroooos roooorooooroooooroooorooos roos rooro ro a/ul> ass s l ost-1448> class=9pcmLink" oer_inflegacy postbitim postcontainer " data-author="Bülent bin o5 ro<""messageCo> class=9pcMayletFBağlantı" class="datePermalink fixedlinkcolor">6 M1:575 2007
    orooo s="star Fullols">
    Bülent ben
o5/he
			l			3953l adiv>

Bülent nin o l "<"userTitle" itemprop="title">Onursal FBuum Ddmerbaerhr

< s="t>M/dt>
    3.110477 s /dl>
    5 rooooo"hlt:
    2.974
    5 rooooo"hlt:dt>
    Onclass="concealed">istanbul
    5 roooooe:
    l rooooroooooorooorooo "m roooroo assiv cla < < < ="messageCo>
    < i le=oionrlry, oo=""meta-clry,-> class=95 roooooorooooooo ass="messageUslry,Sgin_ba dao siryC>i amlas5="username" dir="auto" itemprop>ZER" /> lnuiud. "m rroooooorooooo "m oooroooo "m rooooroooorooo"oroooorooo "m roo "m rooro ro a/ul> ass s l ost-1448> class10pcmLink" ody_ilklegacy postbitim postcontainer " data-author="Bülent ahaut ozgyy5 ro<""messageCo> class10pcMayletFBağlantı" class="datePermalink fixedlinkcolor">6 M3:11s 2007
    Bülent ahaut ozgyy5/he
			l			3953l adiv>

Onn"au">ahaut ozgyy l "<"userTitle" itemprop="title">Onursal Üye

5 rooooo"hlt:
    2.974
    5 roooooe:
    uto"on<-ülent bin o5 ro