Yowamushi Pedal 3. Sezon

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Turan Babacan
Vallahi o milleti elleyip duran masörü anlamadım, hele o imaizuminin yanına gidip dokunması yok muydu :D sapık mıdır nedir :D Taytın içine elini sokuyor bir de utanmaz :D
Yarışın başlangıcı nasıl olacak, 3 ana takım beraber mi yarışacak yoksa geçen sezondaki gibi ara ara hakone varken ara ara uzun boyunlu yaratığın takımı mı çıkacak merakla bekliyorum :okyrm:

Scudo

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İmaizumi'de sakatlık değil de farklı bir şey var sanırsam. Start verilirken sonraki jenerasyon diye bir gönderme vardı sanırım seriyi daha da uzatacaklar gibi. Yarışın heyecanını fazla olacak bu sefer sürekli yarışı övüyorlar :)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Masör arkadaş için Nibali'nin görme engelli masöründen esinlenmiş olabilirler. Kaslarına dokunarak Nibali'nin form durumunu tam olarak anlıyormuş. Hatta Nibali herkesten çok ona güvendiğini söylemişti.

DurgunDeniz

Daimi Üye
Tepki
419
Yakın bir zamanda izlemeye başlayacağım...Bu dizi gençler arasında popüler olursa iyi olur.Bisiklete özenirler.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
İngilizcesi veya japoncası olanlar 20. Bölüm yabancı anime sitelerinde ingilizce alt yazı olarak çıkmış.

PeeKay

Üye
Tepki
43
İsim
Berat A
Bisiklet
Sedona
bölümler gelmez oldu biz 18 de kaldık 20 çıkmış :agla:

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Ben ilk raw seyrettiğim için çıkıp çıkmadığını farketmemiştim. İki çeviri grubu çeviriyor ikiside 19. Bölümü çıkartmamış. Final ve sınavlar dönemi. Çeviren,çeviriyi kontrol eden veya codecleyen kişilerden biri sınava takıldımı seri takılıyor. Muhtemelen sınavları vardır.

19-20. bölümler Türkanime TV de Türkçe alt yazılı çıkmış. ^^

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Turan Babacan
Hocam sağolun izledim geçen gün durun fikirlerimi yazayım :D
Bence bizim 3. sınıf ikisinden sprinter olanın şişme özelliği hiç olmamış, aşırı eğreti duruyor, alışamadım bi türlü.
Diğer kocaoğlan beklediğimden yavaş çıktı, ya da bizim kendini all rounder sanan sprinter arkadaş beklediğimden hızlı çıktı :D
Sprint kısmında son kısımda sadece iki lisenin kalması kötü olmuş o da ayrı mevzu, biraz daha zorlayıcı rakipler koymalılardı. Geçiştirmişler gibi geldi malesef.
Bakalım gelecek bölümlerdeki etaplar nasıl geçecek. Ben en çok Naruko'nun performansı merak ediyorum :D Bi de bu sefer bizim dörtgözün işini daha da zorlaştıracaklar, belki dağ etabını kaybettirecekler Hakone akademisindeki arkadaşıyla ilk İnterhighttaki yenilgisini akla getirerek ödeşmiş tarzında bi olay yapabilirler.
Bence iki lise, ilerleyen bölümlerde morlu uzun boyunlu yaratığın liseli hariç birkaç liseyi daha rekabete katmalılar.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
21. Bölüm Turkanime TV de Türkçe alt yazı olarak yayınlanmış.

ben 3ds max kursu nedeniyle daha seyredemedim. Bende yakında fikirlerimi yazarım. ^^

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İzlerken o kadar heyecanlandım ki :) Sanki yarışan ben gibiydim:) Bir yol bisikleti almak şart oldu.