Yowamushi Pedal 3. Sezon

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Turan Babacan Evet o şekilde de olabilir.
Yalnız imaizumi gibi olacak sanki ilk LAT'ta iğrence karşı yarıştı. Bu sefer o rolü Naruko üstlenecek sanırım.

Scudo

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
@Hami Bulut

Olma ihtimali yüksek. Ama Imaizumi'nin de kapatılmamış bir hesabı var. Ossan ile Naruko yardımlaşmadan ikisi beraber rakip olmuşlardı. Bu seferde acaba ikisi birden rakip olurlarmı acaba? Ya ikisi bir den ya da Naruko rakip olur gibi veya ters köşe yatabiliriz.

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
Selamlar :)

Takımda ESU (as) yok. Bir şekilde hikayenin İmaizumi etrafına yoğunlaşması gerekiyor sanki. İmaizumi Narukonun as olmasını sağlarsa üzülürüm. (galiba üzüleceğim :))

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Turan Babacan @İbrahim A.
Söylediklerin mantıklı geliyor ben sadece Naruko kapışır diyorum :). Takımda as yok dediğiniz gibi ancak 2. Sınıflardan as olacak gibi duruyor. Ve imaizumi rulör ol dedi narukoya kendisi de öyle as olabilecek gibi durmuyor açıkçası. Açıklık çok anime de bölümleri beklemek gerek diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Her manga-ka böyle yapıyor ben ters köşe yatırayım demez ise. Muhtemelen bu takımın ası Onada olacak. Daha ilk tecrübesini yaşaması ve 3. sınıfların ayrılmasıyla olgunluk evresine girmeye başladı. Özellikle 3. sınıfta önderlik edecek gibidir.

Mesela "Naruto" animesinde Sasuke; ninja köyünün en büyük klanı olan Uchiha klanının bir çocuğu dahi bir bir ninjadır. Köyün büyükleri gıpta ile bakar ve sürekli över. Tüm ninja dünyası klanı tanımaktadır. Karizmatiktir ve yakışıklı olduğundan kızlar aşıktır. Derslerinde çok başarılıdır. Aynı İmaizumi gibi. Naruto doğru dürüst savaşamayan jutsu uygulamayan ezik bir karakterdir. Ama çok çalışarak zamanla kendinden söz ettirmeye ve herkes tarafından kabul edilmeye başlanır. Büyük ninja savaşında kahraman olur ve ninja köyünün lideri olur. Onoda da bu karaktere çok benziyor. "Akame no Kill" gibi çok az ters köşeye yatıran manga vardır. Bu serinin pek ters köşeye yatıracağını sanmıyorum. Bir çok yönden ters köşeye yatırsa süper olur. "One Piece" deki gibi sürekli tahmin ve teoriler üretmek aşırı zevkli oluyor. ^^

* Manga : Japon çizim sanatı.
* Manga-ka : Japon çizim sanatını çizen sanatçıya verilen ünvan.

gyowa_pedal_023_030_031.jpg

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
S.a :) Akame ga kill izlemiştim bende katılıyorum bunda o kadar olmasa da ters köşe olabiliriz gibi animeyi basite indirgemezler diye düşünüyorum.:) Dediklerini destekliyorum .:)

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@Turan Babacan @Hami Bulut

geçen sene Onada'nın takımı şampiyonluğa taşıması bence ters köşeydi :) Şahsen takımın birinci gelmesinde kilit rolünün olmasını bekliyordum ama bitiş çizgisini ilk geçen isim olmasını beklemiyordum :) Bu sene hikaye biraz yan karekterlere uzanıyor, her bireyin aslında kendi zorlu mücadelesi olduğunu ve biraz da bitiş çizgisini ilk geçmeyi bir çok kişinin hakkettiğine vurgu yapıyor. Bence belirsizlikler yeni gelişmelerden daha fazla. Geçen sene Esu patır patır herkese görevini verip herkesin potansiyellerini takım için en iyi olacak şekilde kullanmıştı.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İbrahim A.
Haklısın ancak yan karakterlere uzanmasının bir nedeni de ilk sezonda onlarla ilgili fazla bilgimiz olmaması ve de yeni gelenlerin onları etkilemesi diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni bölüme Hakone testi adını veriyorum :):)

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Screenshot_1.jpg

9. Bölüm Türkanime tv de yayınlanmış.

3. Sınıflar mezun olmuş ve Onoda artık bir senpai. :) Şampiyon olan takıma rağbet ne kadar?

Aklımdaki tüm soruları Türkçe'sini de izledikten sonra spoiler içinde yazarım. İyi seyirler.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şuan sezon gayet güzel gidiyor bakalım devamı nasıl olacak :) izleyince gelin tartışalım :)

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yowamushi pedal haftalık olduğu için beklemeniz gerekli. Düşünceniz açısından ben yanıldığınızı düşünüyorum sebebine gelince de Onodo'nun küçüklükten beri bisiklet sürmesi uzak mesafelere onunla gitmesi bunda büyük bir etken. Ayrıca akibaya gidip geliyordu. Sürekli antrenman yapmıyor olsa da bu konu da sıfır biri değil ve kadansını da unutmamak lazım.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Güzel bölümdü. :)

Haftayı zor bekleyeceğim. Bu yarış sonrası kampa bu dört kişi gideceği ve asıl katılacak kişinin orada karar verileceğini tahmin ediyorum. Acaba bu kampta ne gibi engellemeler olacak bu arada.

Geçen haftaki bölümde Danchiku'yu Hakone'nin yeni kaptanına çok benzetmiştim. Kardeş olabilirler mi diye soyadları farklı çıktı. Bu kadroyla gelecek seneki takım da şekillenmiş gibi me geldi.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Turan Babacan Dediğin gibi olacak büyük ihtimalle. Ayrıca
@ichinichi Dostum burada 10. bölümden bahsetsen yeterliydi. Sırf mangasını okuyup spoiler vermen hiç hoş bir davranış değil açıkçası.

ichinichi

Üye
Tepki
83
İsim
Hakan E.
Bisiklet
Mosso
@Hami Bulut Spoiler butonu kullandığım için yaptığımda bir yanlış göremiyorum. Spoiler butonunun amacı budur zaten. Yazdığımı kaldırmakla beraber konuyu fazla uzatmak istemiyorum. Kusura bakma dostum.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Sakin olursak güzelce hallolur bence. Mangadan spoiler verirken spoiler başlığına "!!! Manga Spoiler'ı !!!" diye verirsek bir sorun yaşamayız diye düşünüyorum.

:p

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut