Yowamushi Pedal 3. Sezon

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
Bu gün dışarıda süreyim diyordum ama ekrana kilitleneceğiz galiba :)

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Bu haftaki bölüm nasildi sizce?

Spoiler sayilabilir, izlemeyen okumasin :D
.
.
.
.
.
.
.
.
Bizim naruko bi dahaki bölümde kazanır mı dersiniz?
Yoksa sisko mu sprinter olacak?
Ya da siskonun bölgesi ne olabilir sizce?
Siskonun sütoğlan olan abisine yarari dokunacak mi?
Ayrica anlamadigim konu, bizim artiz keko neden narukoya gidipte sprinterligi birakmasini söyledi?
Birakipta nereye gececek yahut?

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
@Ahmet Bilge Kaan AKIN spoiler butonu var orayı kullanırsanız sorun olmaz. :) Video eklenin hemen yanında.

İmaizumi ne kadar liderlik vasfı biçilmiş olsa da sürekli yanlış kararlar alıyor. Kaptan gelip acele etme diyerek. Güllaç çocuğun yeteneğini ortaya çıkarttı. Önümüzdeki bir yıl İmaizumi'nin yeni kaptan olarak yetişme yılı olacak gibi. Muhtemelen Naruko'ya sprinter'ı bırak çok yönlü ol demesi de hataydı. Bu şekilde 2. sınıflara hiç güvenmiyor gibi duruyor. Ben Naruko'nun sprinter olmayı bırakmayarak çok yönlü olacağını düşünüyorum. Sohoku her yerde nam saldı. Sırf bisiklet kulübü için bu okulu seçecek bir iki yetenekli kişi geleceğini tahmin ediyorum. İleride güllaç çocuğu da bunların yeteneklerini göstermek için kullanmak isteyeceklerini var sayıyorum.

Güllaç çocuğun abisinden benim pek umudum yok. Aşırı yan bir karakter ama üstünde antrenmanlarda Sohoku forması vardı. Eleman eksikliğinden okullar kapanmadan bir yarışa katılma ihtimali de yok değil.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Turan Babacan
Tamamdir hocam buldum tusu :D tesekkurler ogrenmis olduk :)

Bu arada tespitler güzel olmus :harika:@Turan Babacan

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Turan Babacan güzel yorumlar ancak biraz farklı düşünüyorum :)
Naruko'nun kazanma ihtimli var gibi rakibi imaizumi gibi her yerde iş yapıyor saf sprinter değil çünkü. Hepimiz az nefret etmedik geçen sezon :). İmaizumi'yi gelecekte kaptan olarak görebiliriz. Çok yanlış kararlar aldığını düşünmüyorum strateji uzmanı takımı için elinden geleni yapıyor :) Naruko yenilirse şişko'dan sprinter olma şansı var kısa sürede olsa atak yapabilmişti. Takıma hakone gibi şekil birisi gelmeli bence görünüm olarak zayıf görünüyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Turan Babacan

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Şu anda yayınlanıyor. Dublaj çok kötü. Japoncadaki sesler yetişkinlere göre bir dizi havasında iken Türkçe dublaj da çocuklar içinmiş havasında.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Turan Babacan
Hocam olsun ya yayinlasinlar. En azindan populer olur bu tarz cizgi filmler aninda, bisiklet surme aliskanligi kazanir cocuklar. Merak ettim ama nasil yaptiklarini dublaji

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@Ahmet Bilge Kaan AKIN

Genç kardeşlerimize hitap etmesi daha güzel aslında. Zaten japoncadan başka dilde anime izleyince eğreti oluyor. Buna Kore dili bile dahil.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
yowashi pedal.jpg

6. Bölüm Türkçe alt yazı olarak çıkmış. Seyir moduna geçer. ^^

Görüşlerinizi spoiler butonu ile gizlerseniz seyretmeyen arkadaşların spoiler yemesini önlemiş olursunuz. Spoiler butonu video butonunun yanındaki buton içindedir. Duyarlılığınız için teşekkürler.

6. Eleman :D

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Turan Babacan
Hocam spoiler kismina basmadan bu tipsizin olacagi icime dogdu nedense :Ddddd dur bi izleyeyim :D

Olamaaaz :D kandirildik :D

ichinichi

Üye
Tepki
83
İsim
Hakan E.
Bisiklet
Mosso
Böyle olacağı belliydi zaten ya. İmaizumi Naruko'ya söylediği andan beri artık bunun olacağı kesin gibiydi. Senaryo olarak biraz zayıf kaldı o kısım bence. Yarış kısmında karşısına Midousujinin gelmesinden ayrı "Bu yarışı kaybedersem Sprinter'lığı bırakacağım" kısmı kötü. Başka bir şekilde kabüllenmeliydi diye düşünüyorum.

Bu arada Over Drive seyredenler belki bilmiyor olabilirler. Manga olarak hala devam ediyor. Okumak isteyen olursa, animenin bittiği yerden devam edebilirler. Bu taraftan buyrun. (link)

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
...
Duygusal bir sahne oldu üzüldüm açıkçası LAT'ta bunun intikamını acı şekilde alacak gibi geliyor bana. Hala daha eksik var takımda bakalım neler olacak.

• Beğen
Tepkiler: Turan Babacan

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Kaptanlarının dediği gibi Naruko daha da güçlenip gelecek gibi. Bir çok alanda gelişmesi belkide spirinter de daha da güçlü olmasına neden olacaktır.

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.638
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar ben torrentten indirip izliyorum ama 3 haftadır altyazı.org sitesinin kapanması sebebiyle altyazıya ulaşamıyorum. Benim gibi olup da altyazıya ulaşabilen var mı?

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Turkanime tv veya anizm sitesinden izliyorum. Bir çok animeyi arşivlediğim için savefrom site veya videodownload helpers ile indiriyorum. Çeviren gruplar alt yazılarını paylaşıp paylaşmadıklarını hiç bilmiyorum.