Yowamushi Pedal 3. Sezon

Scudo

O1tuna

Üye
Tepki
31
İsim
Tuna
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
Abi ben sevmiştim karakteri öyle diyince gözümde küçüldü şimdi bence gayet iyi bir arkadaş üstelik heryerde özür de diliyor.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ne bölümdü be :) hiç beklemezdim bunu müzik uyumu harikaydı bayadır böyle heyacanlanmamıştım.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Uzun arkadasin tipini begenmedim :D Karakteri animeye renk katmis olsa da tipi daha farkli olsun isterdim :D

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben beğendim açıkçası özellikle yüzü saç uyumu gayet güzel ama biraz yumuşak ifadesi de katmamış değil hani:) biraz kısa yapabilirlerdi :)

• Beğen

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.638
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
3. bölüm gayet güzeldi. Heyecan her hafta artmaya devam ediyor. Ama ben bıraktım izlemeyi. Sezon bitsin hepsini toptan izleyeceğim. Zaten 20 dakika hemen bitiyor tadı damağımda kalıyor. Sezon bitince bu başlığa tekrar yazarım. :)

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kardeşimden bilgisayarı kurtarırsam 3. Bölümdeki beethoven soundtracklarından iyi bir motivasyon müziği ortaya çıkarmaya çalışacağım. Normal dinleyeyim dedim ancak o etkiyi veremediler :)

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN çok iyi etki alamasam da ritim olarak beğendim 1-2 sefer dinleyip kulağım aşina olunca o etkiyi alırım diye düşünüyorum :) bunu da motivasyon kitaplığına atayım :) Avatar'ı tavsiye ederim bu müzikde fena değil ilk defa dinledim. :)

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Screenshot_8.jpg

Artık yeni jenerasyona geçiş tamamlandı gibi görünüyor. Takımda 1 kişilik eksik var. Acaba o eksiği nasıl bir karakter tamamlayacak?

• Beğen

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Turan Babacan 3. bölümü 2-3 defa izledim baya etkileyiciydi özellikle soundtracklar :) Bu sezon bol heyacan ve aksiyon bizi bekliyor gibi :)
Eğlenceli bir bölümdü.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Guzeldi bölüm, bence yeni bi eleman almak yerine şu hicbir ise yaramayan sütoglani güçlendirmeye calisabilirler.
Yahut rakip takimdan eskilerden guclu birisi transfer olabilir renk olsun diye.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
@Hami Bulut

Seriyi tekrar tekrar seyrediyorum bende. :) Hikayenin giriş bölümü 1. sezonda kaldığı için en ağır olan bisiklete başlama ve gelişme bölümlerinin artık olmamasından kaynaklanıyor. 4. bölümde Sohoku çok pofpoflandı gibi me geliyor. Arabada da ikinci defa yenilmeyiz demesi bence bir sonraki kapışmada yenileceklermiş hissi yarattı.

@Ahmet Bilge Kaan AKIN

Karakter çok ezik Onoda'da ezik bir karakter yapılsa da yeteneği, saflığı ve anime tutkusuyla özellik katılmış. 3 çıkan karakterin de kendine has karizması vardı. Bu boşluğu doldurabilecek birileri gelecektir.

edit : Arabada elemana çok yüklenmediler mi? Üç kişiye karşı tek başına yarıştı.

• Beğen

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Turan Babacan Katılıyorum sohoko baya övüldü dediğin gibi olabilir ve daha bizim diğer hakone'de ki Onoda'nın rakibi tırmanışçıdan da haber yok daha. 1. Sınıf olan kanatlanan genç :)

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
5.jpg

5. Bölüm çıktı. Yeni eleman göründü mü? Yoksa bir kişilik açık iki kişiye mi çıkacak? Bölüm çok güzel gidiyor du ama sonu kötü bitti. Bakalım haftaya nasıl olacak. Naruto yarışı kazanacaktır diyorum. :D