Youtube videolarim

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
Merhaba.. Uzun zamandir yazmiyorum.. Amerikada yol yarisciyim ve bir haber iletmek istedim. Bu sezon, tum katildigim yarislarda DVR cihaz kullanmaya niyetim var. Yani, her yarisin videolarini Youtube veya baska sitelerde yayin yapcam. Aldigim kamera daha bugun geldi postada ve yarin ilk kez deniyecem.. Bizim Boston'a yakin "Wells Ave" kriteryum yarisinda test yapiliyor yarin sabah.
Simdiye kadar bir kac video clipim var, ama hic biri canli yarisin icerisinde cekilmedi.. ama geliyor.
Simdilik bu kadar: (link)
Ayrica, gunluk web sitelerime sizleri davet ediyorum (ingilizce):
(link)
(link)
-Murat Altinbasak

• Beğen
Tepkiler: cazz
Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
video güzel olmuş artık yarışlardaki görüntüleri bekliyor olacaz sana iyi calışmalar paylaşım icin saol

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
valla ufkumu genıslettın bende denıyecegım en kısa zamanda ayakta da bınebılıyormusun rollera denge olayın muthıs gelısmıs gercekten eline saglık;)

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Paylaşım için teşekkür ederim.Bende tranier almayı düşünüyorum.Sence sabitmi almalıyım yoksa roller mı?Tavsiyeni bekliyorum.

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
@cazz
Thank you.. O roller'lari 1993'ten beri kullaniyorum. Kayis'i kopmustu, nerdeyse cope atiyordum, sonra EBAY web sitesinde buldum yeni kayisini. Hic tahmin etmemistim.

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
@nirvana

Sorun degil.. Maalesef bu sabah yaris'a gec kaldik, kamerayi bisiklete takmaya vakit olmadi. Artik onumuzdeki hafta sonu denicez.
Bugunki kriteryum'a 100+ kisi katildi (her Pazar gunu duzenleniyor) Yarisin basinda ben su bidonumu dusurdum ve 80 dakika susuz yaristim..
Sonuc'ta 9. aldim..
Yaris 40 tur, 54 km toplam..
Orta 41.84 km
iste bu kadar.

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
@burgazz

Sagol burgazz. Ayakta hic denemedim. Aklima bile gelmiyor. Benim roller'lar eski ve bilyalar pek saglam degil artik Korkarim yani. Yeteri kadar ayakta calisma yapiyoruz "spinning class" imizda. Bu hafta grubumuzun lideri benim.

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
@simplonmurat

http://photos1.blogger.com/x/blogger/6371/1281/400/324748/100_1686.jpg
Roller'in avantaji: Form ve daire cevirmek icin cok faydali. Bisiklet kontrol'u da cok gelistiriyor... Negativ varsa, kalpini calistirmak icin cok buyuk vites kullanmak lazim yada cok suratli pedal cevirmek lazim. Form olmayincada bu zor oluyor. Gecen yil bir Amerikali bisikletci oldu roller kullanirken. Cam kapi kenarinda calisirken dustu cam'a dogru ve kan kayip etmekten oldu.

Sabit trainer'im var, pek kullanmiyorum. Eger televisyon karsisinda kullanmak istiyorsan, kesin sabit trainer almalisin. Ama ayni zamanda sabitler cok boring geliyor bence. Yani heycan yok. Bisiklete degil, makinaya bagli hissediyor insan.. Avantaji var ise... tek ayak antraman yapilir. Bu form icin cok faydali. Daire ceviremiyenler icin ders oluyor. "Power Crank" gibi bir olay.
(Bu arada Turkceyi param parca ediyorum dimi?)
Bir negativ daha: Bisikleti sabit trainer'a baglamak bana zor geliyor, ve bugunki jantlarin baglantilari musayit degil...eski tip'e degistirmek gerekiyor.

Bence en iyisi.. kisin ya mountain bisiklete binmek yada cyclocross.. Hem trainer hem roller'dan nefret ediyorum asilinda.