Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Youtube videolarim

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Murat Altinbasak tarafından paylaşıldı.

1. Murat Altinbasak

Murat Altinbasak Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba.. Uzun zamandir yazmiyorum.. Amerikada yol yarisciyim ve bir haber iletmek istedim. Bu sezon, tum katildigim yarislarda DVR cihaz kullanmaya niyetim var. Yani, her yarisin videolarini Youtube veya baska sitelerde yayin yapcam. Aldigim kamera daha bugun geldi postada ve yarin ilk kez deniyecem.. Bizim Boston'a yakin "Wells Ave" kriteryum yarisinda test yapiliyor yarin sabah.
    Simdiye kadar bir kac video clipim var, ama hic biri canli yarisin icerisinde cekilmedi.. ama geliyor.
    Simdilik bu kadar: http://www.youtube.com/profile?user=MuratAltinbasak
    Ayrica, gunluk web sitelerime sizleri davet ediyorum (ingilizce):
    http://www.unionvelo.blogspot.com
    http://www.americanturk.blogspot.com
    -Murat Altinbasak

cazz bunu beğendi.
  2. cazz

cazz Kıdemli Üye

Seviye:
    roller iyi biniyosun tebrikler

3. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    video güzel olmuş artık yarışlardaki görüntüleri bekliyor olacaz sana iyi calışmalar paylaşım icin saol

4. bora_jb

bora_jb Forum Demirbaşı

Seviye:
    cok guzel paylasım cıcın tesekkurler

5. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    valla ufkumu genıslettın bende denıyecegım en kısa zamanda ayakta da bınebılıyormusun rollera denge olayın muthıs gelısmıs gercekten eline saglık;)

6. simplonmurat

simplonmurat Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat ALTINCAN
    Bisiklet:
    Simplon
    Seviye:
    Paylaşım için teşekkür ederim.Bende tranier almayı düşünüyorum.Sence sabitmi almalıyım yoksa roller mı?Tavsiyeni bekliyorum.

7. Murat Altinbasak

Seviye:
    Thank you.. O roller'lari 1993'ten beri kullaniyorum. Kayis'i kopmustu, nerdeyse cope atiyordum, sonra EBAY web sitesinde buldum yeni kayisini. Hic tahmin etmemistim.

8. Murat Altinbasak

Seviye:
    Sorun degil.. Maalesef bu sabah yaris'a gec kaldik, kamerayi bisiklete takmaya vakit olmadi. Artik onumuzdeki hafta sonu denicez.
    Bugunki kriteryum'a 100+ kisi katildi (her Pazar gunu duzenleniyor) Yarisin basinda ben su bidonumu dusurdum ve 80 dakika susuz yaristim..
    Sonuc'ta 9. aldim..
    Yaris 40 tur, 54 km toplam..
    Orta 41.84 km
    iste bu kadar.

9. Murat Altinbasak

Seviye:
    Sagol burgazz. Ayakta hic denemedim. Aklima bile gelmiyor. Benim roller'lar eski ve bilyalar pek saglam degil artik Korkarim yani. Yeteri kadar ayakta calisma yapiyoruz "spinning class" imizda. Bu hafta grubumuzun lideri benim.

10. Murat Altinbasak

Seviye:
    Roller'in avantaji: Form ve daire cevirmek icin cok faydali. Bisiklet kontrol'u da cok gelistiriyor... Negativ varsa, kalpini calistirmak icin cok buyuk vites kullanmak lazim yada cok suratli pedal cevirmek lazim. Form olmayincada bu zor oluyor. Gecen yil bir Amerikali bisikletci oldu roller kullanirken. Cam kapi kenarinda calisirken dustu cam'a dogru ve kan kayip etmekten oldu.

Sabit trainer'im var, pek kullanmiyorum. Eger televisyon karsisinda kullanmak istiyorsan, kesin sabit trainer almalisin. Ama ayni zamanda sabitler cok boring geliyor bence. Yani heycan yok. Bisiklete degil, makinaya bagli hissediyor insan.. Avantaji var ise... tek ayak antraman yapilir. Bu form icin cok faydali. Daire ceviremiyenler icin ders oluyor. "Power Crank" gibi bir olay.
    (Bu arada Turkceyi param parca ediyorum dimi?)
    Bir negativ daha: Bisikleti sabit trainer'a baglamak bana zor geliyor, ve bugunki jantlarin baglantilari musayit degil...eski tip'e degistirmek gerekiyor.

Bence en iyisi.. kisin ya mountain bisiklete binmek yada cyclocross.. Hem trainer hem roller'dan nefret ediyorum asilinda.