Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yoruz Kayası (Aksiyonn !!!)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Daha halihazırda Adana'daki Hekimköy gezilerine gidemezken bir darbe de memleketim Ordu'dan geldi.Sevgili Soner abim eskiden gidip hayran kaldığımız Yoruz kayasına tekrardan bir gezi düzenlemiş fakat dönüş yolunu bildik yol yerine vurmuşlar kendilerini dağlara.Eh macera arayınca insan ziyadesiyle buluyormuş Karadeniz dağlarında.Bana gelen maili direk sizlere aktarıyorum.

Bu maili okuyup bir yandanda fotoğraflara bakarken tam manasıyla (bisikletçi değimiyle) lastiğimi kemiriyodum... İnşallah Bayramda Ordu'ya gidince böyle bir gezi yapmak bana da nasip olur.

''Enes bu resimler yoruzun arkası.Arka taraftan aşağı yukarı bir yoruz kadar iniyosun ve sonra yol bitiyo.Sonra mı ne oluyo fındık bahçelri ve ormanlar domuzlar ve dereler....Müthiş bir adrenalin, fındık bahçesinde aşağısı uçurum bir manzara.düşenler ama bisikletler patikalarda buna rağmen akıp gidiyo ve her finalde olduğu gibi yol bulunuyo ve müthiş inişler bizi zıvanadan çıkarıyo.En titiz Özer bile çıldııyo ve bisikletine acımadan basıyor, etraf çamur ve buz... Dereler harika.Bu arada lastik patlıyo ve pompa kırılıyo . Az uz pompayla idareten hava vurup devam ediyoz ve tam rezillik!!! Bir başka lastik patlıyo ve iki bisikletten bir bisiklet yapıyoz ve yola devam..iki kişi bir bisiklette.Aykut iki bisikleti götürüyo ve bir türlü yol bitmiyo iniş daha sonra yerini tırmanışa bırakıyo hava kararıyo hala bitmiyo sonra asfalt bi yola geliyoz.İnişe geçiyoz. Artık herkes biraz yorgun ve bir an önce eve dönme kaygısında ve en sonunda yol gözüküyo ve tepe altına iniyoz. Tursuyun'da benzin istasyonunda lastiği tamir ediyoz ama bir şampiyer fos.Bu arada grubun gençlerini şutluyoz. Ben Şükrü ve Aykut kalıyo.Neyse ben bisikletimi Şükrüye verip arabaya bindim Aykut 2 bisikletle dükkana geldi.Gelirsen kesin gideriz. Yayla hiç!!! Muhteşem manzara ve harika yollar.Aykut'ların İstanbul yarışından sonra yine gidcez. belki gelirsin. şimdi bu fotoları siteye at sende bişiler kat. selamlar ''

YAzılardan anlaşıldığına göre yaşadıklarını bir çooğunu fotoğrafla dökememiş Soner abi.Ama tahmin edebiliyorum Sonbahar ayında gezi yapmanın tadını.....

2. Natural_animal

Natural_animal Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzel gezi olmuş. Mekan tam bisikletlik.

3. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    mekana hayran kaldım işte bizim bisikletlerin gideceği yol bu yollar yani hakkını vermişsiniz allah kaza bela göstermesin bol pedallı günler dilerim

4. aykut52

aykut52 Forum Demirbaşı

Seviye:
    muhtesem bi geziydi.herkesi orduya bekleriz.

bisikletcanavari bunu beğendi.
  5. brol

brol Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    ayağınıza sağlık arkdaşlar,mekan gerçekten güzel...

6. kaptan vural 74

kaptan vural 74 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    arkadaşlar fotoğraflara bakılırsa çok güzel maceralı bi geziye benziyoo hepinizin pedallayan ayaklarınıza sağlık çok güzel bir gezi olmuş..paylaşım için teşekkürler...

7. Fatih Calık

Fatih Calık Kıdemli Üye

Seviye:
    manzara mükemmel, gezi de çok hoş olmuş, enes senide hekimköye bekleriz...

bisikletcanavari bunu beğendi.
  8. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Amortisörüm bir yapılsın soracam ben size :)

YArın Ordu'ya gidiyorum ama yine böyle bir macera yaşayamıyacağım ne yazıkki.Biiskletimi götüremiyorum. :(

Aykut gezilerin ve yarışlar daki derecelerin devamını dilerim ;)

aykut52 bunu beğendi.