Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yorumunuz ve düsünceniz?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında cihangil tarafından paylaşıldı.

1. cihangil

cihangil Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaslar! aşık oldugunuz bir insana acıldınız ve ona cok güclü duygular beslediginizi söylediniz ve size cevap olarak ise şunları verdi!= dostlugun ve arkadaslıgın benim icin cok önemli! DUYGULARINI ANLIYORUM! ve hemen ardında şöyle devam eder!=seni kardesim gibi gördüm! bana yani bize bir şans ver bak göreceksin seni kardes olarak kazanıcam!

şimdi arkadaslar tamamen dogru okuyup burada ki düsüncelerimizi beyan edelim istiyorum.
    ilk yorum ve soru benden şimdi duygularını anlıyorum ve akabinde kardeslik yada kankilik teklifi var ve acıkcası yorum getiremiyorum sizce duygunuzu anliyan bir insan size kardeslik kankilik teklifi yapsa ve bunda ısrarcı oluyorsa tavrınız ve yorumunuz ne olurdu? tesekürler kolay gelsin

galiba cok gec ama yanlış yeremi actık acaba diye düsünüyorum acıkcası:p

2. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Abi ne yazıkki kızlar şu zamanda ''hayır'' değilde ''biz arkadaşız'' veya böle sözler söylüyolar.

Yani bence hayır demeye çalışmış.

3. cihangil

cihangil Forum Demirbaşı

Seviye:
    soll mert:D

Mert Bağcılar bunu beğendi.
  4. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Aynı şey benim de başıma gelmişti. Şöyle ki;

Çalıştığım iş yerindeki bir kıza aşık olmuştum. Ama o bana aşık değildi tabiki, tek taraflıydı. Her gördüğümde elim ayağıma dolaşırdı. En sonunda bütün cesaretimi toplayıp kendisine aşık olduğumu söyledim. Şaşkınlıkla karşıladı tabiki, böyle birşey beklemiyordu benden. Fakat kabul etmedi, ve bunun aynı şirkette çalıştığımız için kabul edemeyeceğini söyledi. Peki dedim, ısrar da etmedim.
    Ama şimdi şunu söylüyorum kendi kendime. İyiki de kabul etmemiş beni, tamam dememiş. Çünkü ben, gerçek aşkımı bulmuş durumdayım. Beni gerçekten seven, bana bağlı, benim için herşeyden vazgeçecek bir insanı, bana deliler gibi aşık olan insanı buldum. Hayatımı bundan sonra beraber geçireceğim insanı buldum.
    Zamanı geliyor, yani hayat çıkartıyor insana gerçek aşkını, illa ki bir yerde karşılaştırıyor. Çünkü kaderimizde yazıyor.
    Yani demem o ki, bir insana aşık oldunuz, fakat o size aynı duyguları beslemiyor. Sizi bir dost, arkadaş olarak görüyor. Bırakın öyle kalsın, zamanla anlıyorsunuz zaten o insana gerçekten aşık olmadığınızı, yanlış insan olduğunu.

Nevzat KÖSEOĞLU bunu beğendi.
  5. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    hayrola cihangil kıza açıldında bunları mı dedi sana.

6. stratus

stratus Forum Demirbaşı

Seviye:

Fazla kurcalamaya gerek yok;her işte bir hayr vardır...

7. cihangil

cihangil Forum Demirbaşı

Seviye:

yokya olabilirdi tabi ama kafamı kurcaladı yani bu hikayede aslında herkez bir cok şey cıkartıcaktır yani ögrenmek acısından;)