Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yorumsuz İŞte benİm bİsİkletİm/bİsİkletÇİm

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Murat Kırdı tarafından paylaşıldı.

1. Murat Kırdı

Murat Kırdı Yeni Üye

Adı:
    MURAT
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba;
    Aşagıdaki maili tüm bisiklet sever dostların ilgisine sunmak istedim. Satış sonrasi ilgi ve destek için .....
    Bence müşteri memnuniyeti gerisi hikaye....

Syg..

Ynt: S.S.H.B.20120523-2 24 Mayıs 2012 Perşembe 14:37 Tarih : Kimden : muratkirdi@mynet.com Kime : Muhlis.DILMAC@accellbisiklet.com.tr
    Ekteki dosya(lar) Virüs taraması yapılmıştır.

image002.jpg
    1k

image001.jpg
    1k
    Muhlis Bey Merhaba;
    Öncelikle bu ince davranışınız için çok teşekkür ederim. Göndereceğiniz parçanın fiyatı ne benim için çok büyük bir rakam... ne de sizlerin firması için.... Bianchi firmasının müşteri memnuniyetine göstermiş olduğu bu duyarlılık sayesinde bu markaya olan güvenim bir kat daha arttı. Bizim ailede 2 tane BİANCHİ BİSİKLET mevcut... bundan sonrakilerde Bianchi olacak.. Çünkü sizler müşterilerinize kısa vadeli değil uzun vadeli ilişkiler içinde nasıl olunur..bana çok iyi gösterdiniz. Satış sonrası hizmet etme geleneğinizle bizleri tekrar gururlandırdınız.. Bende bunu tüm dost ve arkadaşlarıma yaklaşık 25 yıldan bu yana aklıma ilk gelen kaliteli bisiklet markası BİANCHİ yi tanıtma yükümlülüğünü üzerimde taşıdığımı sizlere aktarmak istedim ve bu duygularımı sizle paylaşmak istedim .... TEŞKEKKÜRLER BİANCHİ ve BİANCHİ yi büyük yapan kurum çalışanları SİZLER.......

Saygılarımla;

----- Özgün İleti -----
    Kimden : Muhlis.DILMAC@accellbisiklet.com.tr
    Kime : "muratkirdi@mynet.com" <muratkirdi@mynet.com>
    Gönderme tarihi : 23 Mayıs 2012 Çarşamba 10:14
    Konu : S.S.H.B.20120523-2

Sayın Murat KIRDI
    Merhaba, Adresinize 1 adet garanti kapsamında bedelsiz olarak ön çatal gönderilecektir. İyi günler dileriz.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Merhaba; Ogluma 5 yıl önce almış oldugum skate 20 inc bisikletin ön çatalı malesef kırıldı ve bisikletçilerden malesef tedarik edemedik. sizden ricam kırmızı rekte bu modele uyacak ön çatalın aşagıdaki adresime ödemeli olarak gönderilmesidir. Profosyonel bir bisiklet binicisi olmam nwedeni ile servis dışındas konu çatalı tamir etmek tüm sorumluluk bana ait olamk üzere mümkündür. İlgilenirseniz sevinirim Murat KIRDI 533 4566731 muratkirdi@mynet.com yapı ve kredi bankası a.s artvin şubesi inönü cad no .75 merkez ARTVİN.
    MURAT
    KIRDI
    ARTVİN
    Model
    SKATE

Barkod No
    1111111111

E-Posta
    muratkirdi@mynet.com

Ev Tel
    4662123539

İş Tel
    4662123539

Cep Tel
    5334566731

İletişim Tercihi
    İş

Adres Tipi
    Ev Adresi

Adresi
    YKB ARTVİN

Muhlis DİLMAÇ
    Accell Bisiklet San. ve Tic. A.Ş
    S.S.H. Müdürü
    Tel: 0236 2130045
    Faks: 0236 2130040
    http://www.accellbisiklet.com.tr ;;

**********************************************************************************************
    Bu ileti (elektronik posta ve ekleri), gönderici ve yetkili alici olan gerçek ya da tüzel kisiye özeldir ve gizlidir. Eger iletinin yetkili alicisi veya yetkili alicisina iletmekten sorumlu kisi degilseniz bu iletiyi saklamaniz, kopyalamaniz, kullanmaniz veya iletmeniz kesinlikle yasaktir, lütfen bu iletiyi sisteminizden tamamen siliniz ve göndereni bu konuda uyariniz. Bu iletinin içerigininin açiklanmasi veya paylasimi hukuken sorumluluk teskil edebilir. ACCELL Bisiklet San. ve Tic. A.S. bu iletinin dogrulugu, bütünlügü, iletilmesi ve benzeri hususlar konusunda sorumlu tutulamaz.

Tolga Günsezer ve Barış TURAN bunu beğendi.