Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yorumlarınızı bekliyorum

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında bedo tarafından paylaşıldı.

1. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar size birşey sorucam hergün üye sayımız artıyor bu çok güzel ama forum yavaşladı yani yavaşladı dememle şunu demek istedim son 5-6 gündür hep aynı konular herkes ya eski şeylere giriyo yada hiç girmiyor sanki herkes cevabını almış bir kenara çekilmiş gibi herkes lütfen yazın tartışalım ben foruma ilk katıldığım dönemlerde başım dönüyordu nereye yazıcam diye her gün yeni 7-8 konu geliyodu bana yavaşladı gibi geldi eğer yanlış düşünüyorsam kusura bakmayım ben fikrimi söyledim

2. Murat EVGİN

Murat EVGİN Bisikletkolik

Seviye:
    konu ilgili bölüme taşınmıştır..

bedo bunu beğendi.
  3. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Bedo merhaba

Bunun tek suçlusu var, oda mevsim değişikliği. Zaten güneş bir çıkıyor bir batıyor. Yaz gibi değil ki. Yazın gez gez akşam olmazdı. Şimdi ise, hadi güzel güneşli, şu ara havalar ama, hemen akşam oluyor.

Yaz gibi geziler yapılamıyor. Ama teşhisinde yerden göğe kadar haklısın. Bende yazın inan okumaya, cevap vermeye fırsat bulamazdım. Çoğunu okuyamadan, görmeden geçerdim. Yetişilmiyorduki. Şimdi hep oturduğumuz için, çok az olan gezilere ve diğer konulara hemen yetişiyoruz. Hele ki şu içinde olduğumuz hafta, nerdeyse forumda yaprak kıpırdamadı, denecek kadar vardı.

Şu anda bisikletler depolarda heleki şu son güneşli günlerde geçince ne yapacağız, bilmem. Artık forumun eski senelerindeki gezileri yeniden günışığına çıkarırız. ne yapalım.

Sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakal.

d.berkay, Gürsel A., Admin ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. dagci

dagci Forum Demirbaşı

Seviye:
    selam ewet bu yavaşlama mevsım nedenıyle zannedersem ama havalar ıyı olursa bu konularda artacak bedo arkadaşımızada katılıyorum

5. t-genc

t-genc Forum Bağımlısı

Seviye:
    okul ve işin de etkisi var tabi.yazın tatil olduğu için herkes daha çok zaman ayırabiliyor.bence bir ikinci neden de bu

6. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    yazan herkese çok teşekkür ederim bizim forumumuz kış yüzünden böyle oldu arkadaşlar ben yazı çok özledim şimdiden

7. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Yazın çoğumuz bisiklete biniyoruz hemen her gün. Arta kalan vakitte de foruma giriyoruz :). Ancak kışın öyle değil, bisiklete binmediğimiz vakit daha fazla, bu nedenle daha çok bilgisayar başına oturuyoruz. Aynı sayıda konu gelse bile, forumdan beklentilerimiz artmış oluyor. Binememenin yarattığı boşluğu forumun kapatmasını bekliyoruz sanırım ;). Eh tabi binemeyince de yazacak bir şey olmuyor :).
    Bir ara forumun açılan konu istatistikleri vb bilgileri incelemiştim de, bu her dönem aynı şekilde oluyor. Yani çok şükür bir gariplik yok, herşey yolunda ;).

Ender Alıcıoğlu ve bedo bunu beğendi.