Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

YÖnetİm Kurulu İlk Toplantisini Bursa’da Yapti

Konu, 'Triathlon' kısmında trionur tarafından paylaşıldı.

1. trionur

trionur Üye

Seviye:
    sitede açıklanmış

Türkiye Triatlon Federasyonu Yönetim Kurulu ilk toplantısını Bursa Gold Otel'de 21/22.Mart.2009 tarihinde gerçekleştirdi.Federasyon Başkanı Sayın Hamdi GÜNEŞ'in başkanlığında yapılan toplantıda Yönetim Kurulu görev dağılımı ve yeni dönemde yapılacak tüm hususlar masaya yatırıldı.

Yapılan görev dağılımına göre:

Başkan Vekilliğine Halil KILIÇOĞLU
    As Başkanlığa Cihat BİNGÖL
    As Başkanlığa Murat CENGİZ
    Teşkilatlanma ve Kulüblerle İlişkilere Kenan ÇATALBAŞ
    Dış İlişkiler ve TMOK Temsilciliğine Ömer BAL
    Eğitim İşlerine Üstün EREK
    Teknik Komite Sorumluluğuna Rahmi SOYUYÜCE
    Sağlık Komitesine Tülay ÖZMEN
    Dış İlişkilere Sozan NİAZİ
    Organizasyon Komitesine Ahmet ÖZTÜRK
    Basına Korhan KILIÇOĞLU
    Sponsorluk Komitesine Serhat Süreyya ÇETİN
    Organizasyon Komitesine Ali YOLASIĞMAZ
    Mali İşlere Murat ALKAN
    sorumlu olarak görev dağılımı yapılmıştır

baska bir bilgi yok faliyet takvimi v.b.ini göremedim ben.
    bilgisi olan arkadas var mi?

2. Fırat Dizman

Fırat Dizman Onursal Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    size resmi olmayan kendi ağızımdan bir yorum bilindiği gibi 150 milyarlık bir bütçe ile birşey olamayacağı aşikar bence ,daha önce olduğu gibibu iş yerel yönetimlerle devam edecek gibi o yüzden hiçbir belde ve belediye başkanlığı ve yönetimi belli olmadığı ,mevcut yönetimlerin söz veremediği ve bşu an bu işelerle uğraşak vakti olmadığı için sanırım bu takvim işi 29 mart ve bayağı bir sonrasına kalacağını düşünüyorum .tabi bu benim düşüncem yönetim kurulu başka bir amaçla buna karar vermemiş olabilir
    saygılarımla

3. Fırat Dizman

Fırat Dizman Onursal Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    bugün açıklanan yıllık faaliyet programı düşünüğümüz gibi programın altındaki nottanda anlaşılacağı gibi seçim sonrası gözüküyor.Bu sene yarış fazla olmaz gibi Alanya ve eğirdir zaten garanti öncede etu nun faaliyet programına verildiği için ülke olarak yapamamazlık edemeyiz.Kütahya denildiği gibi zaten var .Sivas ilk defa yer alıyor meçhul ve zor gibi birde uzaklığından tercih edilmeyebilir.Triahtlon olsa uzaklık sorun olmuyor Trabzona bile gidildi.Gelibolu Halil Tuna olduğu sürece garanti.Zeytinli gelenksel gibi oldu büyük ihtimalle olacak.Bu sene ilk defa yer alan fethiye nedeni, kendime kalsın bir nedenden dolayı olabilir.Bir balıkesir duahtlonu?,mersinde 2010 yılındaki önemi nedeniyle yarış olmaya biyük aday ama mevsimi kaçırmamak gerek en geç mayıs ondan sonra eylülden önce zor mevsimsel olarak.:Ama mayıstada faaliyet gözükmüyor sivas hariç birde 29 marttan hemen sonra denilen görüşmeler kütahya duahtlonunu geçer gibi çünkü seçilenlerin bir sürü yasal süresi var hemen bizim federasyonu kabul edeceklerini düşünmüyorum .Gökova içinde erken davranılması gerek oda turzim mevsimiyle sıkıntılı bir durum o yüzden gökova ile mersin zaman olarak yarışabilir.kısmet.Kıbrıs büyük ihtimalle davetli olur olursa onun ihtimalide kıbrıstaki cem beyle ilgili geçen yılki gibi bizim yarışlara katılırlarsa olabilir geçen yıl gibi.Kuşadasıda gene eylül sonu alanya öncesi rotary kulübü karşılarsa olur.Yazan avrupa şampiyonası için belki birkaç kişi gider ama balkan şampionasına sayı daha fazla olabilir ama sadece bir iki kişi daha fazla gibi .yinşallah ço yarışlı geçer demek geliyor içten ama görüntü aynı şeyi söylemiyor.bekleyip göreceğiz.
    saygılarımla

Murat YILMAZER bunu beğendi.