Yoldaşlarım..

Scudo

Baran Altilar

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Scott
Güzel bi ikili,sizi hem dağda bayırda hemde asfaltta tatmin eder,kazasız belasız kullanın inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Samet Koç

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Samet iki bisiklette hayırlı olsun. meridaya taktırdığın çamurluklar oldukça hoş durmuş. Hem tam koruma çamurluk hemde bisikletin sportif havasını bozmamış. Lakin bagaj için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bisikletinde bagaj pivotları olmasına rağmen neden sele borusuna bagaj taktırmış olduğunu anlayabilmiş değilim. yani bu tür bagajlar 3-5 kg lik ağırlıklar için üstelik tur bisikletinin ruhuna da aykırı bir tasarım. işte şehir içi kullanımlık bir bagaj olmuş. Birde bianchi yarış almışsınki bana göre yanlış bir taktik. nede olsa iki yanlış bir doğru etmez. Keşke bu tur için kullanmadığın tur bisikleti ve bu yarışa benzemeyen yarış bisikleti dışında altına şöyle ikisinin toplamı parayla güzel bir merida scultura 904 çekseymişsin daha bir anlamlı olurmuş sanırım. Neyse tercih senin tercihin iyi pedallamalar.

• Beğen

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@Baran Altilar

Teşekkürler :) Aynen öyle mtb ye ihtiyaç bırakmıyor merida :)

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@mehmetsunu

Tur için kullanmadığın tur bisikleti derseniz yanlış söylemiş olursunuz bence. Turdan kastınız nedir?Sadece son bir ayda 1100 km yaptım meridayla daş taş deniz geziyorum. Port bagajı bu merida için almamıştım, bundan 2 önceki bisikletim için almıştım. Bianchiyi yarış amacıyla almadım zaten zevk için aldım, Ara sıra asfalt gezilerinde kullanmak için. Genelde meridayı kullanıyorum zaten. Bu bagajı değiştireceğim zaten sabit bagaj almak önceliklerimin arasında.

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Ayrıyetten ekleyeyim Mehmet abi, dediğiniz merida scultura 904 ün fiyatı 2400 dolar. Ben bu iki bisikleti 1360 tl ye aldım. Öğrenciyim o kadar pahalı bisikletlerin hayalini bile kuramıyorum şu anda.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O zaman haklısın Sametciğim. Ben ikisininde sıfır almış olabileceğin düşüncesiyle böyle bir kanaate kapıldım. Bu arada geçenlerde eğridir gölünü turlayıp fotolarını yayımlayan delikanlı sen değilmiydin

serkan caz

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Sedona
Vay anasını sonunda sende koydun samet cok guzel bısıkletle bende alıcam bı tane yol bısıkletı :D mtb bı baska ama samet bugun duz yolda bıraz hıc yaptım 50yı geldıgımde super bı zevk aldım yolda kac yaparım bılmıyorum ama en kısa zamanda konusalım da bende bı tane alaym:)

NZM!

Aktif Üye
Tepki
151
Bisiklet
Specialized
Samet dükkanı ne zaman tutuyorsun?:cool:

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@mehmetsunu

Evet abi meridayı 0 diğerini 2. el aldım. Evet o turu yapan bendim.

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@serkan caz

Her bisikletin keyfi zevki farklı. Mtb yerğine göre, yol yerine göre, tur yerine göre bence kıyaslanmamalı birbirleriyle. İmkanım olsa benimde 29erlerde gözüm var :)

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@N. ÖZÜTÜRK

Kirası uygun bir yer bulamadım abi daha :cool:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Vayy bee çok güzel bisikletlerin var ALLAH nazarlardanda kazalardanda korusun. İkiside güzel ama benim Bianchiye ayrı bir sempatim olduğu için o daha güzel;)

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
hayırlısı olsun Bianchi SLR 500 tabir-i caizse ''ayağımızı yerden kessin yeter'' sözüne oldukça uyan bir modeldir ve farkını hissettirir özellikle zeytinalanında pedallamanı tavsiye ederim city bir süre dinlensin bir köşede :D

• Beğen

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@ReşitÇağırgan

merida bir haftadır dinleniyor :D. Dün balçovadan otobana çıktım kaynaklar yoluna kadar gittim ordan bucaya indim. Farkını hissettiriyor :)