yoldaki ufaklıklar ve hello:):)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

burakg

Üye
Tepki
1
yahu bizim ufaklıklar ne komik ya helloyu takmışlar dillerine...
bisikletimle giderken beni turist sanıp hello diyen ufak fırlamalara karşılık hiç çaktırmadan turist gibi davranmak çok keyifli oluyor..:p

ama bide turist sanıpta küfürü basan fırlamalarımızda yok deil onlarada susuyoruz artık birşey demiyorum:D

yoldayken sizede laf atanlar varmı bakalımm

Scudo

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Bana genelde kaskımdan dolayı "len uzaylı!" diyenler çok oluyor. Bide süslenip püslenmiş büyük ablalar oluyor onlar benim ne yaptığımı anlamdıkları için ne yapıyor bu yaa diyorlar.[halbuki bisiklet biniyorum tek farkım kaskıve sırt çantam]

• Beğen
Tepkiler: burakg

burakg

Üye
Tepki
1
hehe:D evet haklısın uzaylışmışım gibi bakıyolar:eek: ee normal şeyler bunlar yavaş yavaş alışacak insanlar ne kadar fazla kasklı bisiklet süren olursa okadar normal karşılıcak millet....

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
bana sereri kılıklı insanlar leyn(argo versiyon olarak tabii) uzaylı tencere niye takıyorsun diyorlar:S hiç aldırış etmeden ruble 8 gidiyorum.bacaksızlar turist zanedir küfür ediyorlar,bende türkçe babanı çağır diyorum topukları yağlıyorlar:D

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Hello diyen köy çocuklarına ¨Ne diyönüz leeeeyn¨ diye seslendim dün. :D Koptular...

Tolga..

Üye
Tepki
22
aslında kasklara bune diye soranlara eğitici bir şekilde yararını anlatabiliriz.Takılmadığı zamanki olabilecekleride anlatmak lazım tabii.

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
@Tolga..

düşme esnasında başı koruyo gibi anlatınca "bisikletten niye düşüyosun", "ben hiç bisikletten düşmedim bu zamana kadar", "yeni mi öğreniyosun" gibi şeyler diyolar uyuz oluyorum. zaten düştükten sonra bi anlamı kalmayacak, düz yolda ben de düşmem ama çevresel 1000 tane faktör var :mad:

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
@ManitoN

konuyla alakasız ama Küçükyalı'nın neresindesin? :) Ben Çınar mahallesindeyim ve buralarda kasklı pek kimseyi görmüyorum da.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.