Yolda olmak :)

Tepki
4
İsim
Receptiftik
Bisiklet
Bulldog
Öncelikle meraba bir kaç şey söylemek istiyorum yaşadığım bu şehirden sıkılmıştım yaşadığım şehirden uzaklaşmak istiyordum sadece gitmek bir sabah kalkıp gitmek istiyordum bir an önce yol'a koyulmak yolda yeni insanlarla tanışmak bir an önce yol almak istiyordum herşeyimi hazırlamıştım ve gitme vakti geldi artık uzun bir yola çıkma vakti geldi artık yaşadığım bu şehire 3 ay boyunca veda etme zamanım gelmişti ve yola koyuldum gideceğim yer 600 km yaklaşık 28 saat içinde yavaş ve dinlene dinlene gittim 28 saat boyunca tabiki bisiklet sürmedim kısaca özetlemek istiyorum yazdıklarımı bir benzinlik alanına çektim bisikletimi uyudum bir kaç saat ve yoluma koyuldum gideceğim yere gelmiştim çadırımı herşeyimi ayarladım ve açtım kitabımı okudum doğaya karşı kuşların sesine karşı ve denize karşı kitap okudum eğer sizde uzun bir yola çıkmak istiyorsanız kimseyi dinlemeyin çünkü ben googleden araştırmadım uzun yola çıkmak için neler gerekli neler yapmalıyım araştırmadım çünkü pişman olacağım bir şey yapmıyoruz hiçbirimiz yapmayız insanların dediklerini dinlemiyorum beni yanıltabiliyor gitme isteğimi geri çevirebiliyor ama eğer uzun bir yola çıkacaksanız içinizde şüphe kalmasın örn. nasıl olur acaba doğru mu yapıyorum gitsem mi gitmesem mi vb gibi düşüncelere kapılmayın beyniniz size oyunlar oynuyor o oyunu yenin ve beyninizi ele geçirin kontrol edin deyin ki ben gitmek istiyorum inanıyorum çok güzel olucak herşey deyin k beyniniz bir cümle ile çalışsın şüphe bırakmayın beyniniz de içinizdeki boşluğu doldurun ve yola çıkın yeni şeyler keşfedin :) ben doğa da ben deniz de ben tanımadığım kentte şehir de orman da kasaba da olmak istiyorum deyin artık insanları dinlemeyin beyninizi tamamen kaybettirebilir hatta gitmemeniz için sizi yoldan çevirebilirler yola çıkıyorsanız bir kişiye sorun acaba ne yapmalıyım diye gönlünüze sorun bunu :) beklediğiniz cevabı alacaksınız

Scudo

JRV

Üye
Tepki
32
İsim
Volkan
Bisiklet
Sedona
Sanırım güzel bir şey anlatmaya çalışıyorsunuz ama noktalama işaretleri kullanmadıkça isterseniz hayatın anlamını keşfetmiş olun, biz yine hiçbir şey anlamayacağız maalesef.

Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Volkan bey haklı, anlayabilmek için analiz yapmak gerek

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Cok güzl yazmissiniz, konuyu actiginizdan beri defalarca okudum ve anlamaya calistim. Araya nokta virgül gibi isaretler koysaydiniz daha iyi anlasilirdi.

Benim türkcem iyi olmadigi halde yinede azbucuk anlasilir bir sekilde düzelttim.

Öncelikle meraba, (araniza yeni katildim diyerek kendinizi tanita bilridiniz mesela).

bir kaç şey söylemek istiyorum, yaşadığım bu şehirden sıkılmıştım ve uzaklaşmak istiyordum. Sadece gitmek... bir sabah kalkıp gitmek istiyordum, bir an önce yol'a koyulmak yolda yeni insanlarla tanışmak, bir an önce yol almak istiyordum.
Herşeyimi hazırlamıştım ve gitme vakti uzun bir yola çıkma vakti geldi artık, yaşadığım bu şehire 3 ay boyunca veda etme zamanım gelmişti ve yola koyuldum. Gideceğim yer 600 km idi, yaklaşık 28 saat içinde yavaş ve dinlene dinlene gittim. 28 saat boyunca tabiki bisiklet sürmedim.

Kısaca özetlemek istiyorum yazdıklarımı...
Bir benzinlik alanına çektim bisikletimi ve bir kaç saat uyudum sonra yoluma koyuldum.
Gideceğim yere gelmiştim çadırımı herşeyimi ayarladım ve doğaya karşı, kuşların sesine karşı ve denize karşı kitap okudum.

Eğer sizde uzun bir yola çıkmak istiyorsanız kimseyi dinlemeyin çünkü ben googleden araştırmadım. Uzun yola çıkmak için neler gerekli neler yapmalıyım araştırmadım çünkü pişman olacağım bir şey yapmıyorum, hiçbirimiz de yapmayız.
Insanların dediklerini dinlemiyorum beni yanıltabiliyor gitme isteğimi geri çevirebiliyor ama eğer uzun bir yola çıkacaksanız içinizde şüphe kalmasın. Örneğin nasıl olur acaba doğru mu yapıyorum gitsem mi gitmesem mi vb gibi düşüncelere kapılmayın, beyniniz size oyunlar oynuyor o oyunu yenin ve beyninizi ele geçirin kontrol edin.
Ben gitmek istiyorum inanıyorum ki çok güzel olacak gibi şeyler deyin ki beyniniz bir cümle ile çalışsın, şüphe bırakmayın.
Beyniniz de içinizdeki boşluğu doldurun ve yola çıkın, yeni şeyler keşfedin :). Ben doğa da, ben deniz de, ben tanımadığım kentte şehir de, orman da ve kasaba da olmak istiyorum deyin.

Artık insanları dinlemeyin beyninizi tamamen kaybettirebilirler hatta gitmemeniz için sizi yoldan çevirebilirler.
Yola çıkıyorsanız bir kişiye sorun acaba ne yapmalıyım diye gönlünüze sorun bunu :).
Beklediğiniz cevabı alacaksınız

• Beğen
Tepkiler: Hrii3y