Yol Yarışlarının Antrenmanı,Yarışlara Giriş,Beslenme düzeni nelerdir?

Tepki
0
Öncelikle hepinize merhaba;

İnternette bir süredir bisiklet forumları arıyorum ve içinden en kalitelisi burası olduğu için geldim.Bisiklet gruplarından çok tanıdığım var fakat bu işi profesyonel yapmıyorlar kimi yaşından,kimi işinden dolayı... Okuduğum ve takip ettiğim bazı konularda yaşları benle aynı veya büyük arkadaşlarımın duymak istediği yorumlara açık,gerçeklere ise kapalı olduğunu gördüğümden;

" Max ** hıza çıktım,1 km'yi 2 dakikaya alabiliyorum," gibi süslü ve içi boş cümlelerle kendimi yanlış tanıtmak istemiyorum.Konuyu tamamen bilgilendirilmek ve o bilgiler doğrultusunda kendime yeni bir program yaratabilmek açtım.

Yaşım:16
Bisikletim:Bianchi SLR 100

Scudo

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Bu spora başlamayı usta-çırak olayı gibi düşün.Benım düşüncem daima bilen biriyle beraber yapmak.Demek istediğim ; bir takıma gir.Büyükçekmece spor klübü var.Orada hem mtb hem yol koşanlar var.Sana buradan antreman programı vermek çok yararlı olmaz.Çünkü kondisyon durumunu vs hiçbirşey bilmiyoruz.İStersen sana büyükçekmece klubunden tanıdıgım bırkac arkadaşa yonlendırebılırım.Emin ol buradan verdiğimiz antreman veya beslenme bılgılerınden daha fazlasını ogrenırsın.Lisans,yarış taktikleri gibi konuları vs vs.

• Beğen
Tepkiler: Berkay Gürbüz

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Bu haftasonu bize takılabilirsin. Büyükçekmeceden 3 kişi, Cumartesi sabahları idmana çıkıyoruz.
2 haftadır idman yapmıyorum ben, o nedenle çok geride kalmazsın diye düşünüyorum. Hem de klüptekilerle tanışma fırsatın olur.
Özel mesaj ile facebook adresini verirsen eğer... ;)