Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı yol yarış dergileri

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Servan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Servan

Servan Kıdemli Üye

Seviye:
    procycling dergisinin aşağıda kapaklarını gördüğünüz sayılarının herbirini 20 ytl den almıştım vaktinde… 4 tanesini 10 ytl ye veriyorum. (pdf formatında kaliteli taratılmış ve cd ye çekilmiş olarak.) Her bir sayı 100 sayfanın üzerinde. Her sayıda bisiklet testleri, röportajlar, internette bulamayacağınız fotoğraflar, yorumlar ve daha birsürü şey mevcut…

2. mehmet Aksoy

mehmet Aksoy Bisikletkolik

Seviye:
    selamlar kardes. eger dergılerın durumları ıyıyse bunları alamyı dusunuyorum. 05338495998

3. Servan

Servan Kıdemli Üye

Seviye:
    dergilerin durumu çok iyi ama pdf formatında taranmış cd ye çekilmiş olarak vereceğim. yani bilgisayarından acrobat readerla bakacaksın. taramalar resimlerden çok daha ayrıntılı ve kaliteli. yazdığımı dikkatli okumamışsın.

4. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Yaptığınız şey tellif haklarına aykırı; biliyorsunuz değil mi?

5. Servan

Servan Kıdemli Üye

Seviye:
    biliyorum. burda bikaç arkadaşa satış yaparsam bu derginin yeni sayılarını getirticem yurt dışından. onları da burda sizlerle paylaşıcam. dergilerin türkiyede satışı yapılmıyor sonuçta ve dışardan getirtmek de hiç kolay ve ucuz değil. ayrıca ahlak dersine ihtiyacım yok. bırak da yöneticiler karar versin. sonuçta bu iş üzerinden hayatımı falan kazanmıycam.

6. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:

7. Servan

Servan Kıdemli Üye

Seviye:
    sen gerçekten sivri zekalısın. bu dergilerden herhangi birini değil türkiyeden dünyanın hiçbiryerinden şu anda paranla satın alamazsın. bir tanesini al bana gönder ben tümünü sana göndereceğim...
    burda bisikletseverlerle paylaşabilecek bişeyler sunuyorum. biraz yapıcı bakmak lazım.

daha önce de açtığım başka konularda sivri zekalılığını göstermiştin sen hatırlıyorum. satılan taytı istedin bi keresinde. bi keresinde de satışa henüz koymadığım nabız saati için fiyat yaz diye laf yapıştırmıştın.

burda çok mantıklı, yapıcı bi konu açtığımı düşünüyorum. site yöneticileri sakıncalı olduğunu düşünürlerse o ayrı...

8. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Hem suçlusunuz hem güçlüsünüz. Pes mi diyeyim? Pişkinliğin bu kadarı... Ham insan ne anlar olgun insandan? Ayrıca terbiyeli olsanız iyi edersiniz.

9. takip

takip Misafir

arkadaş gayet güzel bir şey yapıyor hiç olmasa faydalı oluyor sonuçta türkiyede işte bu gibi sebeplerden dolayı bisiklet sporu olduğu yerde sayor selim çam arkadaş bence sen bu dergileri okuma okusanda sana fayda etmez :D

10. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Duruma bakın; bunun adı olsa olsa "trajedi" olur. Terbiyeli olun demeye gerek yok artık. Aklı başında bir insan bir kere dendi mi anlar diye düşünüyorum.

11. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Servan ne yazık ki bu satış kopya CD satmak veya DivX filmlerin download linklerini vermek gibi bir şey. Bu nedenle satışın devam etmesine izin veremem.

Selim Çam 2. el ilanları ile ilgili bir uyarın olduğunda bunu ilan sahibine özel mesaj ile bildirirsen olası polemiklerin önüne geçmiş olursun.

Her ikinize de anlayışınız için teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.