yol tutuşu iyi bir lastik...

Scudo

ufhouck

Aktif Üye
Tepki
289
valla sırf dönüşlerde değil her zaman yolu kavrayacak dayanıklı lastik arıyorsan. schwalbe marathon veya marathon xr modellerine bakabilirsin.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Ucuz yollu olsun derseniz Rubena önerebilirim. Ama alırken sağını solunu iyi inceleyin. Ben denk gelmedim ama bazı arkadaşlar üretim hatası olduğunu düşünüyor.

Yol tutuşu (ince olduklarına bakmayın) çok güzel. Hem ıslak, hem de kuru asfalt için.

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
hutchinson city slick kullandım gayet iyiydi bide patlamaya karşı dayanıklı onundışında furious fred kullanıyorum hem arazi hem yol harika bir lastik tek eksiği patlamaya karşı dayanıklı değil onuda pudraladıktan sonra hallettim artık patlamıyor nedense? :D arada sırada araziyede girecekseniz fd... çifti 590 gr
(link)

(link)

nbaboy55

Aktif Üye
Tepki
29
peki çifti 60 tl fiyatı olan yol tutuşlu ve hareket yapmak için uygun bir lastik hangi model önerirsiniz arkadaşlar ?

Grantou

Üye
Tepki
4
İsim
Ali
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba konu açamadığım için buraya yazıyorum bende 27.5 2.25 cst bisikletin üstünde gelen dağ lastiği var çok yoruyor ama virajlara hızlı girip yatıyorum sıkıntı olmuyor fren bile yapabiliyorum yatarken. Şimdi yormayacak ama viraja aynı şekilde girebileceğim bir lastik almak istiyorum schwalbe marathon almotion güzel duruyor ama dönüşlerde düşürme ihtimalinin olduğunu okudum. Bu lastikle ilgili fikri olanlar aydınlatırsa sevinirim. 2.0 ve üstü düşünüyorum kalınlık olarak. Önerebileceğiniz yuvarlanma direnci düşük ama yol tutuşu ve özellikle viraj performansı çok iyi yatmalık lastik var mıdır?

Tepki
422
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
continental ultra sport 2 uzun zamandır kullanıyorum 🧿🧿

• Beğen
Tepkiler: Grantou