Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol Parçaları Garaj Satışı - Aynakol,Ruble,Jant,Gidon (Bol Fotoğraf içerikli)

Konu, 'İkinci El Yol Bisikleti - Yedek Parça' kısmında ahmetaldag tarafından paylaşıldı.

1. ahmetaldag

ahmetaldag Aktif Üye

Seviye:
    Kullanmadığım ve yükseltmek istediğim parçaları satışa sunuyorum.
    Ürünler Ankara da ve Kargo konuşarak anlaşılır. Makul Pazarlıklar mümkün.Toplu alımda kolaylık sağlanacaktır.

Shimano RS21 jant seti 450TL + Lastiklerle istenirse 500TL
    (Jantlar Ömrünün baharında.Hiçbir kusuru yok.Daha iyi bir set almak için satıyorum.Satılana kadar kullanacağım.Yıkanmadığı için biraz kirli görünebilir.Lastikler Rubena Phonex ve iyi kondisyonda.)

Shimano 105 5700 52-39 Aynakol 300TL (172,5mm kol uzunluğunda.Kozmetik çizikler haricinde hiçbir kusuru yok.Çok az kullanıldı. 50-34'e geçtiğim için boşa çıktı.)

Sram Red 11-25 Ruble 10V 250TL (Kıymetlimiissss içim sızlıyor satacam diye.Ama Çeviremedim.Yokuşlar için 11-28 aldığımdan dolayı boşa çıktı.Hiçbir sıkıntısı yok.Mükemmel vites geçişi var ve çok iyi kondisyonda.Sadece sıkma kapağı Ultegra Fiyatı düşürdüm.Diğer ilanda vardı )

Ritchey Comp Logic Curve Gidon 100TL (42cm genişliğinde istenirse fizik mavi bant ile verilebilir.)

Ürünleri fotoğraf da görülen kutular ile titizlikle kargo edeceğim.Tekliflerinizi ve sorularınızı özel mesaj ile yapmanızı rica ederim.
    Buyrun Fotoğraflar ;

resİm yÜkleme

Aynakol satıldı. Jant satış vazgecildi. Gidon ve sram ruble güncel.

SATILDI....KAPATILABİLİR....