Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Yol/mtb takasli fox,avid ultimate,mavic crosstrail donanimli corratec(bakmadan gecme)

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Kadir Firat Uyanik tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kadir Firat Uyanik

Kadir Firat Uyanik Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslar, asagidaki linkte yer alan ilanimdaki bisikleti, sifiri Turkiye sartlarinda 1500-2500TL arasinda olan MTB/Road bisikletlerle takas yapmayi dusunuyorum.
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=55574

Nedenini soranlara; gecen yaz tekrardan yarislara donerim gaziyla ozene bezene topladigim bisikletime yogun calisma tempomdan dolayi hic (tam anlamiyla hic) vakit ayiramiyorum.

Dusundum ki sadece iki ay kadar kullandigim bu bisikleti benden cok daha fazla hakedebilecek arkadaslar var. Ama bisiklet sporunu da (kask, gozluk, eldiven, forma vs. ye bir yigin para akittiktan sonra) toptan birakmayi hic istemiyorum. Bu nedenle en basta belirttigim tarzda -tercihen MTB- bisikletlerle takas edebilirim.

Onemli bir nokta; lutfen sacma tekliflerde de bulunmayiniz, orn:
    "Bianchi marka super yaris bisikletim var, cift yayli, bastin mi ucar, onu kalkar, o bicim de arka attirir. Onu versem ustune ne istersin?" vesaire vesaire. Herhalde derdimi anlatabildim.

Ozetle bu sporla yakindan ilgilenen, (mumkunse lisansli sporcu) ve bisikletini yukseltmek isteyip, durduk yere 6000-7000TL borca girmek istemeyen arkadaslar temasa gecsin.

Tesekkurler...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.