Yol bisikletinin hayatımı değiştirmesi

TontonCocuk

Daimi Üye
Tepki
959
İsim
murat
Bisiklet
Bisan
@srdrmrs evet insallah. Ocaktan sonra yüzmeye ve koşuya iyice ağırlık vereceğim. Yaz olduğu icin yapabiliyorken bisiklet sürmek en ideali geliyor

Scudo

ctnky

Üye
Tepki
54
İsim
Cihan Çetinkaya
Bisiklet
Carraro
hocam hem geçmiş olsun hem de helal olsun. ben de kilo vermek için bisiklet bakıyorum. yürümekten sıkıldım. bisiklet ile sonuna kadar devam edeceğim inşallah.

• Beğen
Tepkiler: TontonCocuk

TontonCocuk

Daimi Üye
Tepki
959
İsim
murat
Bisiklet
Bisan
Guzel sözleriniz ve desteginiz icin cok teşekkür ederim dostlar.

@Kaan.Özçelik Kaan bey evet tavuk konusunda haklısınız. Lakin yakinimda Pirinççi köyü var elimden geldikçe gidip gerçek tavuk ve yumurta almaya çalışıyorum. Maliyet yüksek ve pişmesi zor olsada değiyor.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.Özçelik

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Hani eskiden tonton bir çocuk vardı ya.... Tebrik ederim. Azim harika. Dilerim en kötü performansınız bu olsun. Bravo.. :)

• Beğen

aykut yiğitel

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
Cube
Harika paylasim. Tebrik ederim. İnsallah tam ironman oldugunuzu da duymak isteriz. Selamlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tebrikler.
Umarim ben kilo veremiyorum diye yakinanlar bu yazini okurlar.
Her zorluk azim ve sabirla asiliyor.
Yarislarinda basarilar.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Keyifli bir anlatım ile çok akıcı ve mutluluk dolu bir yazı olmuş. Mutluluklarinizin , hayatla ve kendimizle olan keyifli mücadelenizin devamını dilerim.
Olur Da eğer ileride yazıları ve başımızdan geçenleri de paylaşirsaniz mutluluk duyarız. Bu arada yazarlık yeteneği siz de var gibi :):)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@TontonCocuk bu iş "tonton"dan "zargana çoçuk'a"doğru gidiyor. Öncelikle azminden dolayi seni çok tebrik ederim.bende ömrü hayatimda hiç spor yapmadim ama bisiklette hiçte fena değilmişim.herşey gonlunce olsun.

TontonCocuk

Daimi Üye
Tepki
959
İsim
murat
Bisiklet
Bisan
@Gökhan Akkaya abi siz yemeyi bilmiyorsunuz :) sabah kahvaltıda bol ekmek şekerli cay. Saat 10 da bisküvi kola öyle yemeğinde makarna pilav 2 tabak. 3 gibi dondurma eve gitmeden önce bir sosisli evde bol ekmekl yemek yemek sonrası cay çıps veya kola cips hafta sonları öyle yemeğinde karışık kebap :) susadıkça kola hatta su bile almaya gitmeyin tmm 3 aya 10 kilo Garanti :)

Tepki
41
İsim
Atahan DÜMER
Bisiklet
Merida
okuyunca gaza geldim vallaha. bravo. diyecek başka birşey yok. darısı başıma inş. şu tembelliği bir atabilsem. birde aile faktörü var tabi. 2 küçük çocuk olunca çok izin vermiyorlar.

• Beğen

Biltekin

Aktif Üye
Tepki
166
İsim
Biltekin KARAKAŞ
Bisiklet
Salcano
@TontonCocuk Harika bir yazı olmuş, ellerine sağlık. İnan harekete geçmem için kıvılcımı sen ateşledin. Sana teşekkür ederim. Sakın bırakma! 30 bin tl verilir. Kimsenin söylediğine kulak asma. Sadece bir hayatımız var, imkanın varsa hemen al. Seni takip etmeye devam edeceğim.

• Beğen

TontonCocuk

Daimi Üye
Tepki
959
İsim
murat
Bisiklet
Bisan
@Atahan Dümer 20 günlük bebeğim var abi :) hiç bir şey engel değil emin olun :)

@beci çok sevindim abi birilerine kıvılcım verebildiysem ne mutlu bana. Bende bu işlere çekirdekten başlamak gerek yaş 27 bizden birşey olmaz diyordum. Ama emin olun ki disiplin ve hırs her şeyin önüne geçiyor

• Beğen
Tepkiler: Biltekin

Biltekin

Aktif Üye
Tepki
166
İsim
Biltekin KARAKAŞ
Bisiklet
Salcano
@TontonCocuk Allah analı babalı büyütsün kardeşim. Çok sevindim çok.

SagFan

Daimi Üye
Tepki
189
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konuların çoğunu pek okumam ama bu konu dikkatimi çekti, hayran kaldım, hele fotoğrafları görünce bu nasıl bir spor diye sorgulamaya başladım. Herkes keşke sizin gibi olabilse, sizin gibi düşünebilse, bir bisiklete beş bin verildiğin de bile yemediğin laf kalmıyor... Canı gönülden tebrik ediyorum

• Beğen
Tepki
18
İsim
cenk doğan
@TontonCocuk yazını zevkle okudum. Senin kadar azimli olabilirmiyim bilmiyorum. Ama bisiklete baslama amacim senin gibi zayıflama amacı ile basladim. Ufak kadikoy istinye turu yapabildim tabi gezine gezine :))) artik idolum oldun canım sikildikca bu yazını okuyup kendimi gaza getireceğim. Ben kendi adıma çok teşekkür ederim.

Not bisiklet pazartesi aksam elime geçti

• Beğen

ACAKIR

Üye
Tepki
34
İsim
Alper
Bisiklet
Bianchi
Azminizi tebrik ediyorum sağlıklı bir yaşam diliyorum