Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol bisikletine gecis..

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında biozalp tarafından paylaşıldı.

1. biozalp

biozalp Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    merhabalar,
    oncelikle kendimden bahsetmek istiyorum, 10 yasinda baslayan bisiklet sevdam 6 yildir devam ediyor arada bir sure birakmak zorunda kalmistim buyuk bir kazadan dolayi, ayni zamanda ailem de bisiklet almak istemediler. Bisiklete bu yil geri donus nisan basindan itibaren, daglara cikip macera yasamak istedigim icin tercihimi dag bisikletinden yana kullandim. su anda o da bende cok mutluyuz fakat izmir'de asfalt uzerindeki turlar icin kullanilacak bir yol bisikleti istemiyor degilim. Cunku mtb ile hamallik oluyor asfalt. mtb'yi arazi ve gunluk kullanim, yol'u "yol"da kullanirim diye dusunuyorum. Yasimizdan da anlasilacagi uzere maddi durum aileye bagli, soyle bizi cok zorlamayacak ve guzel bir donanima sahip bir bisiklet aliyorum. Ayrica nedenini bilmedigim bir sekilde specialized ve lapierre sevgim var, onlardan guzel bir model bulabilirsem daha da guzel olur, eger aldigim sey icime oturmazsa surekli baska seylerde gozum oluyor, bu acidan istedigim ve begenerek aldigim bir bisiklet istiyorum, ayni benim force540 gibi. Onerilerinizi bekliyorum. 1500'e kadar cikabilirim diye dusunuyorum. Yaz sonunda alirim agustos'ta is bulabilirsem guzel olacak.

2. Resul Özbarlas

Resul Özbarlas Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  3. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bütçeniz 1500 tl civarı ise Specialized ve Lapierre sevdanızdan şu aşamada vazgeçmeniz gerek maalesef. Carraro cr race 032 bütçenize yaklaşık değerlerde olan en iyi bisiklet diyebilirim.

ufuk şimşek bunu beğendi.
  4. Alperen Haner

Alperen Haner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    carraro 032 eğer dolar biraz düşer sende bütçeyi biraz zorlarsan 052 iyi seçim olacaktır

5. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    1500 lira bütçe ile değil Specialized, Lapierre bile bulmak imkansız bir olay. En uygun seçim Carraro 032 olacaktır.

6. biozalp

biozalp Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    uyari sistemi uyarmadigi icin gormemisim yazdiklarinizi tesekkur ederim, seneye carraro 032 alacagim gibi gozukuyor