Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol bisikletine geçiş için öneri

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında sina atlan tarafından paylaşıldı.

1. sina atlan

sina atlan Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    Öncelikle forumda 3-4 gündür ilgili konuları okuduğumu belirtmek isterim.
    50 Yaşımda ,emekliliği eski hobilerimden olan bisiklete dönerek yaşamaya başladım. 20 Sene önce aldığım bianchi barracuda ile 1 aydır günde 40-50 km dolaşıp duruyorum. Müthiş keyif alıyorum . Resmen çocukuğuma, gençliğime döndüm. Bisikletimden hala çok memnunum.
    Bana göre biraz büyük ve ağır olsa da oldukça tatmin edici.
    Boyum 1.78, 62 kg.
    Yol bisikleti de kullanmak istiyorum. (10 yılı geçkin hemen her gün çocukluk sporum olan yüzmeye zaman ayırıp 3-4 km yüzüp, masterler da yarışıyorum)

Önerinizde yardımcı olabileceğini düşündüğüm bilgileri verdikten sonra, almaya az çok karar verdiğim (forumdaki yazıları okuduktan sonra) scott s30 modelini önerip önermeyeceğinizi son kez sormak istedim.

http://www.bikeandoutdoor.com/?scot...ID=31&Tur_ID=227&part=urun_detay&Urun_ID=8453
    yukarıdaki linkte bilgiler ve 2,390 tl lik fiyatını görüp önereceğiniz başka model veya satıcılar varmı diye sorarak yazımı bitiriyim.
    Selamlar.

2. ozan çanakçı

ozan çanakçı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Abim hoşgeldiniz. Hayırlı olsun diyorum emekliliğiniz. Umarım bizlerde o günleri görürüz. Bisiklet üzerindeki o inanılmaz hazzı ve keyfi yeniden almanız mutlu edici olmalı muhakkak. Forumdan her daim yararlanacağınızı tahmin ediyorum. Konu başlıklarını ve yazıları sömürmeye devam...
    Bisiklet seçiminiz ise gerçekten iyi. Scott gerçekten kaliteli, Birazcık pahalı olsalarda kendileri sizi aldığınıza pişman ettirmeyecektir-eminim. Dilerseniz scott için erdoğanlar.com ' a da bakabilirsiniz. Size iyi pedallamalar diliyorum. Bol kadanslar...

sina atlan bunu beğendi.