Yol bisikletine başlangıç: 2011 Scott Speedster S50

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Elimdeki MTB bisikletimi yol bisikletiyle takas edeceğim, benim bisikletim bu (link) takas etmek istediğim bisiklet ise (link) bu. Donanım olarak düşük olsa da kadrosuna resmen bayıldım. Satıcıyla anlaştık gibi bir şey ama kafam karışık yine de acaba benim bisikletle kafa kafaya takas edilebilecek daha yüksek donanımlı bisikletler bulunabilir mi ? S50 modeli başlangıç için uygun mu ? İlk olarak jantları mavic aksium, sonrasında ise yavaş yavaş 105 sete yükselteceğim tabi bunlar için zamana ihtiyaç var. Ya da hiç acele etmeyip daha iyi teklifleri mi beklemeliyim ?

Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Kendi bisikletinizin resmini ben mi açamıyorum yoksa upload sitesinde mi sorun var :(

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hem sizin bisikletin hem de bu scott'ın özelliklerini yazarsanız daha iyi bir şekilde karşılaştırırız :)

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
@Hasan Kılınç
Benim bisikletin özellikleri, carraro 475 j race 2010, xt arka aktarıcı, slx kollar geri kalan donanım full deore shadow. Jantlar mavic xm117, frenler m575 (deore) ve suntour raidon yağlı maşa. Scottın özellikleri, kadro 6061 alu maşa karbon, jantlar scott göbekli alexrims race 28, aynakol truvativ isoflow, aktarıcılar sora, kollar 2300 ve bisikletin kadrosunu çok beğendim. Listeye bir model daha eklendi bu arada, (link) full 105 set sadece tiagra aynakol, jantlar mavic aksium 2009, kadro 2009 scott s30 ağırlık 9.5 kilo ama kadrosu diğeri kadar hoşuma gitmedi. Salcano xrs 030 tiagra teklifi de geldi b uarada ama kaliteli bir kadro istediğim için ona sıcak bakmıyorum