Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol Bisikletii Toplayabilmek için Tavsiye Lazım

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Cenk Yiğit tarafından paylaşıldı.

1. Cenk Yiğit

Cenk Yiğit Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Replika Dogma almanın eşiğindeyken 2. el Merida Race Lite 905 L güzel bir fiyata denk gelince kaçırmak istemedim ve satın aldım. Sıra geldi ayağa kaldırmaya öncelikli olarak grup set shimano 105 53/39 11/28 olarak alacağım asıl büyük problemi jant konusunda yaşamaktayım ve sizlerden yardım ve tavsiye bekliyorum Mavic Aksium S ve Fulcrum Racing 5 arasında kaldım siz olsanız hangisini tercih ederdiniz veya şu model daha iyi diyebilceğiniz set var mı ? öncelikli olarak jant setini beyaz aramaktayım. Dış lastik olarak forumda tavsiyelerde okuduğum Continental Grand Prix 4000S yeterli gelir diye düşünmekteyim. Şimdiden herkese teşekkür ederim

2. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Güzel bir şeçim yapmışsınız. Hayırlı olsun.

Aksium S seti lastikleriyle geldiği için toplam bütçeyi hafifletmekte oldukça yardımcı oluyorlar. Ek olarak 2014 modelleri eski modelden çok daha hafif.
    Mavic setlerin 2. elde, anlayamadığım bir şekilde, peynir ekmek gibi gitmesi de bence oldukça iyi bir sebep seçim için.

Oguz_ ve Cenk Yiğit bunu beğendi.
  3. Cenk Yiğit

Cenk Yiğit Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Şuan merlincycles'da mevcut olan bir set kampanyası var fulcrum 5 için

Continental Grand Prix 4000S + iç lastik + fulcrum 5 2014 670+%18 gibi bir ücrete geliyor. Performans olarak 2'side birbirine eş değer midir yoksa biri diğerine göre üstünlük sahibimidir

4. Cenk Yiğit

Cenk Yiğit Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    jant seti konusunda fikir verebilecek kimse yok mu? Bugün sipariş vermek istiyorum

5. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Fiyat olarak çok fark yoksa, Racing 5 al derim ben. Daha üst seviye bir jant. Marka olarak da Mavic'den daha değerlidir benim için.

Ozzgurr ve enzo bunu beğendi.
  6. Cenk Yiğit

Cenk Yiğit Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    2 si arasında yaklaşık olarak 200'dan fazla fark var . Mavic lastikler ve kelepçeler set halinde vergisiz 505 lira . Fulcrum Racing 5 2014 + Continental Grand Prix 4000S + iç lastik + Lastik anahtarı vergisiz 700 lira . Aradaki oluşan fark performans olarak geri dönüş yapar mı merak ettiğim soru o 1-2 inceleme buldum onlarda 2013 yılına ait verilerde 2 janta genel klasmanda 7 puanı uygun görmüşler