yol bisikleti

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

tecadisk

Daimi Üye
Tepki
394
yaklaşık biryıldır forum üyesiyim başta ne işim var bu yaştan sonra forumlar da diye kendi kendime hayıflanmıştım, ama yenilikleri takip etme ve satılan ikinci el malzemelerden faydalanma açısından iyi olabileceğini düşünmeye başladım. baştan beri de ilgimi çekmeyen konularını dahi takip ederek genel bir fikir edinmeye çalışıyorum. abartıyo olabilirim ama forumda ki en fazla km kat edenlerden biriyim belkide. ülkemizde yol bisikletine olan ilginin bu tür siteler ve paylaşımlar vasıtasıyla artacağına kesinlikle inanıyorum. ancak ülkemiz insanının ortak ve bence en büyük sorunlarından biri olan ben varya ben edebiyatı bisikletforum camiasına da sirayet etmiş durum da. o yüzden de sanırım daha uzun süre yanlız antrenman yapmak zorun da kalıcam. dün yol bisikletiyle ilgili bir bölüm açılmış olması çok iyi oldu diye düşünmüştüm, bu gün şöyle bir göz gezdirme fırsatım oldu, ne yazık ki yine aynı insanlar ve ne yazık ki aynı ben varya ben edebiyatı. benim için dün forumda açılan yolbisikleti bölümü bu gün kapandı. toplumda bisiklet sporunun gereken değerini bulması için en önemli etken ne yollar ne kullanılan bisikletlerin kalitesi ne de yapılan hızlardır yanlız bisiklet değil bütün konularda ki en önemli etken insandır

Scudo

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Doğru söylüyorsunuz Savaş abi, fakat bu kadar kolay yılmayın.
Bisikletçiler olarak zaten 70 milyon içinde azınlıktayız, dağ ve yol diye ayrıldığında ise yolcular daha da azınlıkta kalıyor.
Ama bu demek değil ki güçsüzüz.Bahsettiğiniz edebiyatı yapanlar elbet birgün yanlışlarını anlayacaklardır.Lütfen bu kadar kolay arkanızı dönmeyin, çünkü siz de bilirsiniz ki birlikten kuvvet doğar.

• Beğen
Tepkiler: ali_gülcan

tecadisk

Daimi Üye
Tepki
394
@athletic

beni yanlış anlamışsın ben 70 li yılların ortalarından beri bisiklete biniyorum o zaman ki yokluk yılların da dahi bisiklete binmekten vaz geçmedim şimdi vaz geçecek değilim ancak bu tip insanlarla yolda karşılaştığım da onları görmezden geliyorum (benim için onları ayırd etmek çok kolay oluyor bisikletin üzerinde oturuşları bile farklı oluyo çünkü) bu günden itibaren onları forum da da görmezden gelip yazdıklarını hiç bir şekilde okumıycam

• Beğen
Tepkiler: JaN ve RESA

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Topluluğumuzdaki yanlışların sizi zaten bisikletinizden soğutacağını sanmıyordum fakat buraya olan katılımınızı ve değerli bilgilerinizi bizlerle ve yeni arkadaşlarla paylaşmanızı ketlemesinden endişe etmiştim, bu konu da açıklık kazandığına göre sevindim :)

Biz de bundan sonra bu gibi olaylarla karşılaşılmaması için çaba göstermeye devam edeceğiz.

• Beğen
Tepkiler: tecadisk

bulent40

Daimi Üye
Tepki
714
@sawas

selamlar savaş bey, yakın duygu ve sözcüklerle konuşuyoruz. buna istinaen yazıyorum. bisikletten vazgeçmeniz zaten düşünülemez de, diğer mesajınızda yazdığınız yalnız binme kısmını bir düşünün ister, her cumartesi pazar sabiha gökçen yapan grubumuzun topiğine denk gelmişsinizdir sanırım. 25-55 yaş arası, kompleks barındırmayan, düzenli bir antreman grubuyuz, bekleriz. bisiklet üzerinde oturuşumuzu bir sınarsınız en azından, uygun gelirse ne ala; sürekli bekleriz. olmadı canınız sağolsun, yalnız sürüşe devam...
umarım bu davetim de okunmayanlar kategorisine girmez.
sağlıcakla kalın, yolda olun...

Campagnolo

Üye
Tepki
67
@bulentery

Gerçekten bravo bir kişiye ancak bu kadar yol gösterilebilir.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.