Yol bisikleti

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
(link)
(link)
(link)
(link)

jantlar...........:Rigida seramik alaşımlı
full compenant shimono ultegra 9 lu sistem
gidon boynu...:Uno plus 3D lite
jant telleri......:paslanmaz inox
Fiyatı............:1300 $
yer...............:İzmir tel (232)348 06 63
Bisiklet çok çok az kullanılmış olup temizdir.

Scudo

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
güncel......bisikletin fiyatı 1000$ olarak değişmiştir.diğer özellikler ve tel no aynıdır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
abicim bisikletin kaç kadro boyu ebatı yani ağırlığı nedir net olarak birde bu bisan çelik maşamı kadro ne çelikmi bilgi vbersene abicim az çok ilgilenelim bizde

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kardeşim ben de ilanınızın fiyatını görmemiştim kardeş son anda gördümde yani şok oldum o ne ya 1300 dolar yanlışınız var abicim bu alete bu kadar para istenmez az formu araştır hiç bilmiyorsan işi bak bakalım o paraya ne prof biiskletler var lütfen ya bu nedir böyle yanlışın var kardeşim

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
@canyon

eğer dikkatli baksaydın iki nolu mesajda fiyatının 1000$ olduğunu görürdün.ben işi biliyorum veya bilmiyorum bu seni hiç ilgilendirmez,bunu sen sorgulayamazsın.alıyorsan işine gelirse alırsın, işine gelmezse almazsın,ayrıca ukala ukala cevap yazmazsın,olur biter.

tecadisk

Daimi Üye
Tepki
394
@timurdigital

ikinciel bir bisiklet için insanları enayi yerine koyup böyle fahiş bir fiyat isterken gelecek tepkileri hazmetmeye hazırlıklı olmanız gerekir. aşağıda resmini koyduğum bisiklet 2007 model carbon maşalı sıfır bir bisiklet (reklam olmasın diye markasını karaladım) şu anki satış fiyatı (kdv dahil) 1450 ytl, pazarlık edilirse 1400 alınır.sizin bisikletinizle kıyas dahi kabul etmez. zaten forum yöneticilerininde bu gibi satışlara müdahale etmeleri gerekir. bisiklet konusunda bilgisi olmayan forum üyelerinin menfaatlerini korumak en başta gelen görevleri olmalıdır. bu gibi durumlar uzun vadede forumun imajı açısından da oldukça olumsuz sonuçlar doğuracaktır. size tavsiyem ya bisikleti satmaktan vazgeçin ya da makul bir fiyat koyun!!

(link)

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
@timurdigital

Timur,
Bu kadro için "size 52cm." demişsin, fakat bu kadro "size 54cm." gözüküyor.

52 kadro ölçüsünü nerden buldun, ölçtünmü, üstündemi yazılı?
Bir daha kontrol edermisin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sawas

abicim elerine sağlık teşekür ederim canu gönülden geçmiş içinde özür dilerim ayrıca çok güzel açıklık bence getirmiş belirtmişsin helal olsun

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
sayın forum yönetimine ve bu konu ile ilgilenen arkadaşlara:
öncelikle amacım polemik yapmak,sataşmak,tartışmak hiç değil.zaten forumda böyle bir niyetim olmadı.inanmayan daha önceki mesajlarıma bir göz atar ve benim ne şekilde mesaj yazdığıma bakar.ayrıca izmir bisiklet derneği üyesiyim.dernekten arkadaşlar varsa beni tanıyan, niyetimin kötü olmadığını biliyorlardır.ben satılık bir bisiklet ilanı verdim,bisiklet bir ay bile binilmedi,ihtiyaç olduğu için satılık.toplasanız beş kez binilmemiştir,ama sonuçta ikinci el grubuna giriyor.galiba satılık olan bisikleti benim imza alanımda görülen metalık renkli bisiklet zannettiniz.imza alanında görülen bisiklet benim kendi bisikletim ve yaklaşık 20 yıllıktır.satılık da değildir.

bisikletle ilgilenen kişilerde yıpratıcı ve aşağılayıcı mesajlar yazmalarına çok üzüldüm.
örnek olarak sayın @sawas aynen şunları yazmış "ikinciel bir bisiklet için insanları enayi yerine koyup" ben kimseyi enayi yerine koymuyorum.ispatmı istiyorsunuz.forumda reklam veren firmanın sitesinde full ultegra set ne kadar (link)
ayrıca sayın @sawas'ın resmini verdiği bisiklette gözlerim beni yanıltmadıysa shimano sora kullanılmış.acaba sayın @sawas resmini verdiğiniz bisiklet full ultegramı? yoksa değil mi? belirtmemişiniz.sadece karbon maşalı denilmiş o kadar.
ayrıca yine foruma reklam veren bir sitede full ultegra yol bisikleti ne kadar?
(link)
fazla söze gerek yok.tamam kabul bu bisikletler kullanılmamış sıfır bisikletler.ben bir nolu mesajda resmini ve özelliklerini verdiğim full ultegra olan bisiklete 1000 $ istemişim çokmu? ayrıca sayın @sawas mesajında aynen şunları söylemiş: "zaten forum yöneticilerininde bu gibi satışlara müdahale etmeleri gerekir. bisiklet konusunda bilgisi olmayan forum üyelerinin menfaatlerini korumak en başta gelen görevleri olmalıdır. bu gibi durumlar uzun vadede forumun imajı açısından da oldukça olumsuz sonuçlar doğuracaktır. size tavsiyem ya bisikleti satmaktan vazgeçin ya da makul bir fiyat koyun!!"
sayın forum yönetimi de sayın @sawas gibi düşünüp konuyu kapatmak istiyorsa kendileri bilir,benim üyeliğimide yukarıda yazdıklarımı sataşma sayar silmek isterlerse yine kendileri bilir,ben her türlü saygı ile karşılarım.
yalnız son sözüm şu bisikletin son fiyatı:1000 $ dır,saygılarımla.

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Bence Timur kardeşim haklı bisikleti fazla bile eder, sawas kardeş 83 model bisiklete 350 YTL istemişti geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam. Eee o bisiklet 350 ederse bu da 1200 lira etsin be kardeş kızmaya gerek yok :)

tecadisk

Daimi Üye
Tepki
394
@timurdigital

sayın beyefendi,

öncelikle insanları enayi yerine koyuyorsunuz derken kendimi kastetmemiştim o yüzden bisiklet sitelerindeki ultegra set fiyatlarına bakıp sizin bisikletinizle fiyat kıyaslaması yapmayı düşünmüyorum. her üründe olduğu gibi bisikletlerin toplam fiyatıyla, parça parça alım arasında büyük fiyat farkı olduğunu çocuklar bile bilir. sizin farkında olmak istemediğiniz bir konu var oda şu sizin bisikletiniz en az iki yıllık bir bisiklet çünkü ultegra 10 lu sisteme geçeli yanılmıyorsam iki yıl oldu. aslında bisikleti bu fiyatla bu forumda satabileceğinizi de düşünmüyorum o yüzden size ya fiyatı düşürün yada satmaktan vazgeçin diye tavsiyede bulundum.

size mesaj yazdığım son gün artık forum da herhangi bir konuya olumlu yada olumsuz katılımda bulunmamaya karar vermiştim.o günden bugüne de uyguluyorum. ancak kendi açmış olduğunuz konun muhataplarına ancak bir hafta sonra cevap yazdığınız için bu mesajı yazıyorum. bundan sonra da kararımı uygulamaya devam etme niyetindeyim. sebebi de bu forumun yöneticilerinin ne şiş yansın ne kebap mantalitesiyle durumu idare etmeye çalışmaları. diş geçiremeyeceklerini ve kendilerine zararı dokunmasından korktukları grupların ve üyelerin yaptıklarına göz yumup (bahsettiğim duruma uyan son 15 gün de yazılmış en az 50 mesaj bulabilirim) forum kurallarına uymayan diğer üyelere anında müdahale etmeleri. bu duruma itiraz ettiğiniz de alacağınız cevapta çok klişe ''iş yoğunluğumuz dolayısıyla bütün konuları takip edemiyoruz, lütfen böyle mesajları bize bildirin''. bu tezgahın bir parçası olmak istemediğim için sadece izleyici olma yolunu seçtim. iyi günler

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Geçinememeyi ne kadar başarı ile sürdürüyorsunuz arkadaşlar.

1) Burada biz yöneticiler de dahil olmak üzere hiçkimse fiyatlara müdahale etme hakkına sahip değildir.Hiçkimse bu konularda otorite kurma yetkisine sahip olamaz.
2) Her satıcı, ürününe istediği fiyatı koyabilir.Herkes, kendi göstereceği davranıştan sorumludur.Kimi ucuz fiyat verir, hemen satılır, kimi pahalı fiyat verir, aylarca satılmayabilir.Aksi de olabilir.
3) Yöneticilerin fiyatlarla ilgili yönlendirmesi sözkonusu olamaz.Buna hiçbir satış sitesinde de şahit olmazsınız.( gittigidiyor.com, sahibinden.com gibi mesela)
4) Bu gibi gereksiz polemiklerin yaşanmaması için, yöneticiler de dahil hiçkimsenin satış ilanlarına yorumda bulunmaması konusu kurallar sayfamızda yer almaktadır.

Anlayış, iyi niyet, nezaket, empati niteliklerini gösteren ve gösterecek olan tüm üyelerimize şimdiden teşekkür ederiz.

bryant

Daimi Üye
Tepki
88
abi linkini verdiğin ultegra ile bu ultegra componenti arasında bayağı fark var senin sistem karşılaştırdığın sitemden birkaç yıl daha eski ama ultegra kaliteli bir komponenttir yani değerli malzemedir bunlara bedel biçmek bize düşmez hayırlı satışlar diliyorum

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
@sawas

Merhabalar,
Bende birkaç sitede moderatörlük yaptım.Yani neyin ne olduğunu az çok bilirim.Anında müdahale etmeleri istenemez neden?Çünkü: Onlarında ilgilenmesi gereken ailesi,işleri vs. olabilir.Ayrıca mantıken 7/24 saat forumla ilgilenmeleri mümkün değildir.Bırakında ''iş yoğunluğumuz dolayısıyla bütün konuları takip edemiyoruz, lütfen böyle mesajları bize bildirin'' böyle bir cevap verebilsinler.Her dakika forumda açılan konuları kontrol edemezler.Bunun gibi durumlardada biz üyeler üzerimize düşen görevi yaparak,konuyu-meseleyi moderatörlere bildirmeliyiz.Ayrıca bisikletin fiyatıda bence 3 aşağı 5 yukarı böyle olmalıydı yani '1000$' Umarım açıklayıcı olmuşumdur