Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol bisikleti ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında tuncay şen tarafından paylaşıldı.

1. tuncay şen

tuncay şen Yeni Üye

Seviye:
    Evet arkadaşlar bir yo bisiklet ialıcam ancak çok sseçenek var siz kullandığınız yol bisikletlerini eger guzel anılarınzı yada kötu anıarınzıvarsa paylaşarak anlatırmısınız alıcak arkadaşlara ve bana referans olsun..

2. Mustafa Y.

Mustafa Y. Aktif Üye

Seviye:
    Selam Tuncay,

Dogma 65.1 kullanıyorum. Güzel ya, bir sıkıntısını görmedim şimdilik, tavsiye ederim. Hafif işte, nereden bileyim iki tekeri var, fena gitmiyor.

Kardeşim biraz daha detay versen nasıl bir şey istiyorsun hiç fena olmaz açıkçası. Sonra konular Mars'a kadar uzuyor.

Hiç araştırmadan mı açıyorsunuz şu konuları gerçekten ? En azından düşündüğün fiyat aralığı ver, ona göre en iyisini tavsiye etmeye çalışanlar çıkacaktır.

Yanlış anlama lütfen. O kadar ucu açık bir mesaj atmışsın ki bütün forum zor çıkar işin içinden.

3. Raşit S

Raşit S Bisikletkolik

Seviye:
    Sen otur, biz tek sıra olarak önünden geçelim. Hangisini beğenirsen artık...

Akif Y. bunu beğendi.
  4. Efe Yamac Yarbasi

Efe Yamac Yarbasi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    tekeri patlar, çukurda jant yamulur, maşa kırılır, kadro çatlar. çok narin aletler bence.

5. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    yol bisikleti anlatılmaz yaşanır :)

6. tuncay şen

tuncay şen Yeni Üye

Seviye:
    Tamm beyler biraz daha genişlteyim konuyu begenmedınzı sız anlasıldı 2500 liraya kadarlık bır butcem var o aralıkta bır bısıklet bakıyorum gozume carpan 2 tane oldu 1)Carraro Valles 940 ve 2)Salcano XRS 030 Apex renklerı ve gorunsulerı guzel ancak oturunca sürüşü rahamı acaba ? uzun vadede sıkıntı yaratıyo mu? jantlar gercektende cabukmu yamulur sonucta alımınyum karbon kaplama felan yanı bısıkletler ama bılemedım genelde uzun yol ıcın kullanıcam ve hikayeden kastım sürüş esnasında bi sakatlı kcıkarttım ıbısıkelt agrı,sızı yarattımı,lastikelr inceya kolay patladıda yolda kaldınzımı gibisinden eksık varsada tamamlarız arkadaşlar dalgaya gerek yok teşekkrler şimdiden

7. Cenk Yiğit

Cenk Yiğit Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Aslında yorumlardan konunuzun çok beğenildiği aşikar öyle güzel ucu açık isteklerde bulunuyorsunuz ki herkes anlatmak istediği bir hikayesini anlatıyor . İşin gerçeği dalgaya alınmak istemiyorsanız biraz noktalama işaretlerine dikkat edin birazda ne istediğinizin farkında olun . Yol bisikleti almak için konu açıyorsunuz yok bunlar dayanıklımı,jantı yamulur,oturuş pozisyonu nasıl gibi sorular soruyorsunuz.

8. tuncay şen

tuncay şen Yeni Üye

Seviye:
    Cenk daha önce yol bisikleti sümedim sadece konuşulanları duydum kimisi iyi diyor kimisi çok kötü diyor bende burda sormak istedim herkezin süper bisiklet bilmesine gerek varmı? 3 binlira vericem yeri geldiğinde oturuşundan tutun pedalına kadar sorarım hakkımdır herkez yorum yapmasına gerek yok zaten hikayesi olan yada bısıkeltını tanıtmak ısteyen yazabılır benim açıklarımı arayan yazmasın arkadaş

9. ihsangencer

ihsangencer Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    tuncay bey neden denemiyorsun? bursa bisiklet konusunda oldukça ileri durumda. illaki bir yol bisikleti deneme şansın olur. hepimiz görüyoruz okuyoruz yazılanları burda, 100 kişi beğeniyor 5 kişi beğenmiyor. onlarda kaldırımcılar, gofretçiler vs...

10. tuncay şen

tuncay şen Yeni Üye

Seviye:
    İhsan bey en yakın zamanda denemek istiyorum zaten kullanma imkanı olursa seçim daha kolay olucak gibi iş salcano ve carraro yu bulabılrım burda

11. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:

12. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye: