Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol Bisikleti Yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onur Sarcan tarafından paylaşıldı.

1. Onur Sarcan

Onur Sarcan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Herkese merhaba yeni bisiklet almaya karar verdim yardım ederseniz sevinirim bisiklete eski bir yol bisikletiyle başladım sonra çalındı sizin yardımınızla yeni bir bisiklet aldım salcano astro 290 29'' oldugu için hız konusunda eski bisikletimi anımsatıyor ama aynı zevki vermiyor bnm işim arazi den çok düz yok o yüzden yine yol bisikletine geçmek istiyorum o eski bisikletimden baya bir zevk almıştım bütcem 2500-3000 arasıdır daha çok bilinen markalardan istiyorum ama boyum biraz uzun boyum 1.87 bacak boyum 87 galiba boyuma göre bulunması biraz zor şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

2. Onur Sarcan

Onur Sarcan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    önerdiğiniz bisikletler 2500 ve biraz üstü olursa sevinirim 3000 çıkamam gibi :)

3. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Aslinda Sedona 621 f/p acisindan cok iyi bir model goz atin derim ama yabanci marka istiyorsaniz pek bilgim yok

4. Mert-Demir

Mert-Demir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hiç şüphesiz sedona 621 şahsen ben gidip alacağım fuarda bakacağız tabi ki öncelikle boyum 1.87 benimde bayak boyumu ölmedim :) Ama şöyle sedona 621'i o kadar çok beğendim ki aklımda başka bisiklet yok hayalimin bisikletini bulmuş gibi mutluyum 56 kadro bize uygun olacaktır :)

5. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ben cube kullanıyorum, boy için markanın kendi geometri verilerine bakmanızda yarar var ben 185 boya sahibim , 58kadro kullanıyorum. 56 alsanızda prob. olmaz ama her modelin ölçüsü aynı olmayabiliyor. Kolay gelsin ayrıca bütçe de oldukça iyi sabredin iyi araştırın

6. Onur Sarcan

Onur Sarcan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bnde Speedster S30 düşünüyodum sizce bu model nasıl ?