Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol Bisikleti Yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ZafeR1 tarafından paylaşıldı.

1. ZafeR1

ZafeR1 Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar,
    Almayı düşündüğüm 2 bisiklet arasında kaldım bisiklet için ayırdığım bütçe rahatlıkla 2.000TL zorlarsam 3.000TL olur.bu fiyat aralıklarındaki bisikletleri bir kaç gündür inceliyorum (internet üzerinden).
    almayı düşündüğüm
    1. Scott 2012 Speedster S50 (rahat bir bütçe)
    2.Bianchi Sauk (full carbon)

sizce bunlardan hangisini almalıyım? fikir ve düşünceler için şimdiden TEŞEKKÜRLER...

2. Özhan Akgöğ

Özhan Akgöğ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Kesinlikle sauk ultegra derim ben üzerindeki ekipmanın ultegra olması zaten s50den 3 gömlek yukarı yapıyor. scott güzel kadro yapıyor fakat bianchinin kadrosunun karbon olduğunu unutmamak lazım. sauk s30 modeliyle boy ölçüşebilecek bir bisiklet bence. Kadrodan memnun olmasanız bile ilerde rahat bir şekilde o kadroyu satıp s30 kadrosu alabilirsiniz. Benim düşüncem böyle.

edit: hatta son zamanlarda incelediğim bisikletler içinde fiyat/kalite olarak en beğendiğim fiyatını en hakeden bisiklet bianchi sauk. Sele borusunun ve boğazının byte olması idare eder ileride değiştirilebilir.

ZafeR1 bunu beğendi.
  3. Anıl Aşkın

Anıl Aşkın Aktif Üye

Seviye:
    Net bir şekilde marka/model önermek istemiyorum; ancak bahsettiğiniz bütçe dahilinde ikinci el araştırmanız çok daha avantajlı olabilir diye düşünmekteyim. Hatta kadro konusunda beklentinizi yüksek tutup, diğer ekipmanlarda da tatmin edici bir seviye hedefleyerek güzel bir seçim yapabilirsiniz.

Kolay gelsin.

ZafeR1 bunu beğendi.