Yol bİsİkletİ tercİhİ

Tepki
13
Merhaba yeni yol bisikleti almayı düşünüyorum. Alabileceğim fiyat aralığındaki bisikletlerin linkleri aşağıda. Hangi bisiklet ileride geliştirmeye en uygun?

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

(link)
(link) DAMBIEZ
(link) CR RACE
(link) CR RACE
(link) 500

Scudo

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
görüntü olarak ve donanım olarak mosso 772 race 105 gayet mantıklı görünüyor mosso kadrolar hakkında pek bir bilgim yok fakat aralarında en güzeli o gibi ayrıca carraro 022 de güzel bir görünüşe sahip...

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
carraro CR RACE serilerinden birisi diğerlerine göre daha iyi.

Tepki
13
@fatihaydın
link olarak mosso yu yanlış kopyalamışım yenisini değiştirdim yeni koyduğum nasıl?

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@Mert Uyguç

bu koyduğunuzun shimano set olması cazip geliyor fakat az önceki koyduğunuz gibi de albenisi yok ben az önceki yorumumda da belirttiğim gibi bunlar arasında yeni koyduğunuz mossoyu ayrı tutuyorum araştırırdım dediğim gibi mosso kadrolar hakkında bilgim yok fakat carraro 022 cr race nin gerçekten çok güzl bir görünüşü var bence bunlar arasında iyi bir tercih olurdu...

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Carraro 022 CR Race göbekleri ve jantları hakkında bilgisi olan var mı peki ? Bu yaz ben de almayı düşünüyorum

Tepki
27
Carraro D'ambiez ile ilgili diğer bir konuda Berk arkadaşımız kullandığını ve Compagnolo componentlerin çok iyi olduğunu belirtmiş. Benim merak ettiğim; Race 022 ile D'ambiez 916 arasındaki farklar neler ?

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Bildiğim kadarıyla kadro farkı var. Göbek ve jant seti hakkında bi bilgim yok söylediğim gibi. Race 022'nin kadrosu daha hafifmiş bi tanıdıktan duydum. Bu arada Race 022'yi kullanmadım

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Elbette ama kadro boyu bana küçüktü o yüzden rahat edemedim. Tabi bu kişiden kişiye değişen bişey :)

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Sanırım bu bisikletten şu an piyasada yok ama olabilir de tam emin değilim. Çünkü forumdan bazı arkadaşlar arayıp bulamamıştı. Umarım siz bulursunuz

Tepki
27
D'ambiez 916 sahibinden'de bir Konya bisiklet mağazası aracılığı ile satılıyor gibi gözüküyor. Uygun kadro boyu var mıdır bilmiyorum ancak.

Bahadır Kubaş

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Cannondale
Giant scr2 modeli çok hoşuma gidiyor. Hem görsel olarak hem fiyat olarak. Ama kadrosu ne kadar sağlam bilemem tabi

Tepki
27
Başka bir konuya cevap olarak yazmıştım, buradan da hatırlatayım dedim. D'ambiez 916 modeli İzmir Sundu bisiklette 52 cm kadro mevcutmuş.