yol bisikleti tavsiyesi lütfen

Tepki
20
4000-5000 tl bütçem var yol bisikleti olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var teşekkürler

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ahmet ulaş

bende scott cr1 elite var düşünürseniz 5000tl ye verebilirim

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
@ahmet ulaş

yol bisikletleri ile bu güne kadar olan ilginiz nedir. ileri dönük ne düşünüyorsunuz önemli. yarışlara hazırlanma ya da benim gibi sadece tatiller veya hafta sonu kendi kendine yoğun kullanım gibi farklı kullanım şekilleri var.
Birde dengeli donanım olmasına özen gösterebilirisiniz, Benim gibi kadro ön planda tutup daha zayıf donanım yeterli görebilirsiniz. marka sizin için ciddi seçim belirleyicisi ise cannondale, giant, scott, trek corratec ülkemizde satılan modellerine bakmak lazım. Ben sonradan duyduğum için inceleyemedim ama Salcanonun yol bisikletleri karbon kadro , üst seviye donanımları ile araştırmaya değer görünüyor.

Tepki
20
teşekkürler arkadaşlar tercihim cannondale caad 10 oldu bu akşam kısmetse teslim alıcam delta bisiklet ve Halil'e yardımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederim

Tepki
190
Kalbimden geçeni sipariş etmişsiniz.Ultegra donanım cok iyi tercih olurdu.Gercekten hem kompenent hemde ağırlık olarak cok iyi bir bisiklet.Güle güle kullanın.

Tepki
20
çok teşekkür edrim iyi dileklerinize daha iyisi size nasip olsun inşallah iyi günler