Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yol bisikleti tavsiyesi lütfen

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında ahmet ulaş tarafından paylaşıldı.

1. ahmet ulaş

ahmet ulaş Yeni Üye

Seviye:
    4000-5000 tl bütçem var yol bisikleti olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var teşekkürler

2. bende scott cr1 elite var düşünürseniz 5000tl ye verebilirim

3. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    yol bisikletleri ile bu güne kadar olan ilginiz nedir. ileri dönük ne düşünüyorsunuz önemli. yarışlara hazırlanma ya da benim gibi sadece tatiller veya hafta sonu kendi kendine yoğun kullanım gibi farklı kullanım şekilleri var.
    Birde dengeli donanım olmasına özen gösterebilirisiniz, Benim gibi kadro ön planda tutup daha zayıf donanım yeterli görebilirsiniz. marka sizin için ciddi seçim belirleyicisi ise cannondale, giant, scott, trek corratec ülkemizde satılan modellerine bakmak lazım. Ben sonradan duyduğum için inceleyemedim ama Salcanonun yol bisikletleri karbon kadro , üst seviye donanımları ile araştırmaya değer görünüyor.

4. ahmet ulaş

ahmet ulaş Yeni Üye

Seviye:
    teşekkürler arkadaşlar tercihim cannondale caad 10 oldu bu akşam kısmetse teslim alıcam delta bisiklet ve Halil'e yardımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederim

5. faruk ''kücükyalı''

faruk ''kücükyalı'' Aktif Üye

Seviye:
    Kalbimden geçeni sipariş etmişsiniz.Ultegra donanım cok iyi tercih olurdu.Gercekten hem kompenent hemde ağırlık olarak cok iyi bir bisiklet.Güle güle kullanın.

6. ahmet ulaş

ahmet ulaş Yeni Üye

Seviye:
    çok teşekkür edrim iyi dileklerinize daha iyisi size nasip olsun inşallah iyi günler