Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol bisikleti tavsiye ve öneriler

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında kasapogluu tarafından paylaşıldı.

1. kasapogluu

kasapogluu Kıdemli Üye

Adı:
    onat
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Elimdeki mtblerin birinden vazgeçip arada bir asvalttada özgürlüğü hissetmek istiyorum, henüz genel yapı ve sürüş hakkında az cok bilgim olsada donanım hakkında pek birsey bilmiyorum bu bilgileri forumdan edineceğim. Oncelikle ogrenmek istedigim 187 boyum var ve butce olarak yaklasik 1100 1200 tl gibi bir miktar ayırmayı düşünüyorum, cok fark eder vs derseniz 1300 1400 civarinada cikabilirim, bazı konularda ikinci el almanın biraz riskli oldugunu okudum cunku gercekten temiz kullanilmis olmasi gerekiyor vs vs yaziyordu, bu süreç icerisinde yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden herkese cok teşekkür ederim :)

2. taner07

taner07 Onursal Üye

Adı:
    Taner Yılmaz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ya size özel yapmıyorum, kişisel bir durum değil ama bugün gördüğüm kaçıncı yol bisikleti tavsiye/seçim konusu sayamadım. Arkadaşlar zaten yeterince açılmış başlık var bu konu üzerine; lütfen biraz forumu arayın ve açılmış başlıklara yazın bunları...

Turan, Invisibleman ve Kuzey Ege bunu beğendi.
  3. kasapogluu

kasapogluu Kıdemli Üye

Adı:
    onat
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Fakat diger konularin altina yazinca konudaki tum bildirimler banada geliyor, konu takibini biraksam bu sefer bana yazilan ve etiket olmayanlari okuyamiyorum, ha yazilan herseyi okurum fakat bazen gır gır muhabbet dönüyor malesef bundan rahatsiz oluyorum, sizde haklisiniz ama gerekcem bu tesekkur ederim uyardiginiz icin :) @taner07

4. Kuzey Ege

Kuzey Ege Single Speed

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Gercekten bununla ilgili yuzlerce konu, binlerce entry var. Oralardan bilgi sahibi olabilirsiniz. Her gun ayni seyleri yazmaktan sanki biraz bıktık.