Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol bisikleti sorunu?!

Konu, 'Arşiv' kısmında Sertan Canpolat tarafından paylaşıldı.

1. Sertan Canpolat

Sertan Canpolat Üye

Adı:
    Sertan Canpolat
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba bisikletseverler benim 3-4 gün önce sipariş verdiğim Salcano xrs 040 sora bisikletim bugün evine geldi yanlız şu sorunları yaşıyorum;
    1) Zincirin bağlantı noktosındaki pim arka vitesten geçerken sürekli çıt diye bir ses çıkarıyor? Yeni olduğundan dolayı mı böyle yoksa bi sorun mu var?

2) Ön altarıcı büyük dişliden kücük dişliye ne yaptıysam geçmedi yarın aldığım yere götürüp yaptırmayı deneyeceğim fakat ilerde tekrar aynı sorun olursa bu nasıl düzeltilir?

3) Bir de her iki teker de arka teker daha fazla olmak üzere hafif yalpalıyor 3-5mm civarı yarın servise giderken bir sorun çıkarır mı, zaten yokuş aşağı pedal cevirmeyeceğim.

2. Güray Görkem

Güray Görkem Bisikletkolik

Adı:
    Güray görkem
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İyi akşamlar sertan bey. Hayırlı olsun. Arabanız varsa arabayla götürün derim. Yokuş aşağı bisiklet o haldeyken tehlike arz edebilir. Aman dikkat edin. Kask takmayı unutmayın.

Sertan Canpolat bunu beğendi.
  3. Sertan Canpolat

Sertan Canpolat Üye

Adı:
    Sertan Canpolat
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Araba yok malesef. Bir de zaten yeni olduğu için çok hızlanmam 2-3 hafta sonra pompa,kask,suluk ve sele altı çanta alacağım yorumunuz için teşekkürler @Güray Görkem.
    (Bu arada 16 yasındayım söyleme gereği duydum :D )

4. kutlucan

kutlucan Kıdemli Üye

Adı:
    kutlucan akünal
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bahsettiğin şeyler ayar kardeşim ama o birinci maddeyi bilemem bisiklet sıfır oldugu için ayarsız olarak cıkar zaten bunları ya kendin yapcan ya da bisikletciye goturunce dicenki ben bunu yeni aldım sıfır ayarlarını bi yapar mısın dicen hocam hayırlı olsun