Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol Bisikleti Önerisi Olan Varsa Lütfen

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında harhu1 tarafından paylaşıldı.

1. harhu1

harhu1 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Ben Yol Bisikleti Almayı Düşünüyorum Fakat Piyasa Fiyatları Oldukça Yüksek . Fakat Daha Önce Hiç Yol Bisikleti Kullanmadım . Bana Marka Olarak Önerebileceğiniz Bisiklet Varsa Lütfen Yazınız. Birde Vites Sayısı Düşük Geldi Bana Yol Bisikletlerinin. Acaba Vitesleri Ağırmıdır Bilgi Verirseniz Sevinirim.

2. Mustafa İçdağ

Mustafa İçdağ Bisikletkolik

Seviye:
    Konuyu buraya taşıdım.

Türkiye piyasası dışında dünya piyasalarınıda kullanabilirsin, eğer imkanınız varsa hiç durmayın derim!

" Vites sayısı düşük" veya " vitesleri ağırmıdır?" gibi soruların nereye gittiğini ben pek anlayamadım ama cevap olarak " hayır vites sayıları düşük değildir ve vitesleride ağır değildir.";)

3. lord

lord Üye

Seviye:
    egr fazla para vermicem diosaniz scott veya sedona 411 oneririm

4. harhu1

harhu1 Yeni Üye

Seviye:
    Fiyatıda Uygun Olursa Daha İyi Olur Tabi. Yabancı Olarak Nereden Alabilirim Onuda Açıklarsanız.

5. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Meridanın bi modeli mevcut. fiyatı 500€ modelini hatırlayamadım ama gayet güzel bi bisiklet.

6. harhu1

harhu1 Yeni Üye

Seviye:
    Birde Bisikletin Boyu Ayna Kol Seçimi Filan Pek Anlamıyorum . 1,85 Boylarında 75 Kilo Civarındayım. Nası Birşey Almalıyım ? Birde Bisikletin Daha Hızlı Gitmesi Veya Yormaması İçin Değiştirebileceğim Parçaları Varmı ? Bende Salcano Nova Var Fakat Ağır Ve Yoruyor. Lastikleri Filan Değiştirsem Bi Değişme Olurmu ?

7. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Lastikleri slick lastik yapman harcadığın enerjiyi azaltır.Fakat çıkabileceğin maksimum hızın yine aynı kalır.Bunu yükseltmek istersen aynakolu daha fazla dişli olan bi aynakollar değiştirmen gerekir.Ayrıca jantların büyüklüğüde bunu etkiler.26" mtb ye göre 28" hibrit bisikletle daha yüksek hıza çıkabilirsin.Bunun dışında vites sistemindeki hafiflik diğer sabit parçaların hafifliğine göre daha fazla etkiler.100 gram daha hafif sele alacağına ilk önce 100 gram daha hafif bi aynakol sizi çok daha rahatlatır.