Yol bisikleti nasıl toplanır ?

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Merhaba arkadaşlar hemen konuya dalıyorum. kendime bi yol bisikleti toplamayı düşünüyorum ama bisiklete almam gereken şeyleri tam olarak bilmiyorum. almam gerekenleri sıralarmisiniz bide şu iki kadro arasında kaldım hangisini önerirsiniz;
-Focus cayo 3.0
-Bianchi gaiva
Şimdiden çok teşekkür ederim

Scudo
Tepki
40
Bisiklet
Giant
selam gavia hk. forumda olumsuz yorumlar okumuştum orjinal bianchi olmaması ile ilgili sırf bu yuzden direk focus tercih sebebi bence. (sahibinden de bir adet vardı satılık) kadro seçiminden sonra grupset olayını yurt dışından halledebilirsiniz. ben oyle yapmıştım. daha sonra jant seti ve tamamlayıcı gidon boğaz vs ikinci el olarak da temn edileb,lir.

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
700tl'ye forumda vento jant seti, Evans'ta 1000tl'ye 105 5800 grup set var.

Vallahi çok cazip fırsatlar bunlar.

Hatta çok temiz ultegra grup setler de var yine forumda...

Bisiklet toplamak için güzel günler bunlar...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
En kolay yontem hazir bir yol bisikletini acip onun fotolarina ve ozelliklerinin oldugu tabloya bakmak. Birde kagit kalem cikarip liste olusturmak tabi :)

T.Erk

Üye
Tepki
51
@Murat B.

+1
hazır bisiklet alıp, ihtiyaç duydukça parça değiştirmek çok daha iyi

erguller

Üye
Tepki
46
İsim
Bahadır E.
Bisiklet
Scott
Ben de toplama bisiklet için istediğim kadronun nerede ise bisiklet fiyatında olduğunu görünce önce aynı kadro için en alt model bisikleti alıp sonrada zamanla üzerindekileri satıp isteğime göre olanları almayı planladım. Biraz zaman alacak ama böylece daha çok araştırıp hatalı karar vermemiş olurum diye düşünüyorum.