Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol Bisikleti Kadro boyu Hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Fayman Topral tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Fayman Topral

Fayman Topral Yeni Üye

Adı:
    Fayman
    Bisiklet:
    Schwinn
    Arkadaşlar yeni bir yol bisikleti alacağım ama kadro boyu 52. Sitede kadro boylarına baktım 55 uyuyor bana. 3'lük kadro boyu fark eder mi?

2. Hasan Dinç

Hasan Dinç Üye

Adı:
    Hasan Dinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    konuya ornekle baslamam gerekirse benim kullandıgım kadro 52 ama kullanmam gereken kadro 56 bu herseyden önce kullanım amacınıza baglı sahsım olarak sprint calıstıgım için ufak kadro kullanıyorum ama normal sartlarda uzun yol veya gezi tarzı kullanım yapacaksanız bisiklet üzerinde max 2 saat gecirebilirsiniz yanlıs oturma ve yanlıs pozisyonda bisiklet kullanmak sizi rahatsız edecektir :) kısacası ihtiyacınız olan racing motormu yoksa touring mi : tarafını sec :)

3. Fayman Topral

Fayman Topral Yeni Üye

Adı:
    Fayman
    Bisiklet:
    Schwinn
    Ben de zaten kısa mesafe için kullanacaktım, iyi oldu o zaman. Bir de biraz ufak kadro boyu daha çok kontrol sağlıyor diye bir şey duydum. Doğruluğu var mıdır?

4. Bikedreams

Bikedreams Aktif Üye

Adı:
    Talip .Y
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    48-52 kadro boyumdur benim kendi boyuma göre ama 57-58 ve hatta 60 kadrolar bile kullandım çok daha rahat etmişdim ama benim kollarım kısa bisikletin fren ve vites kollarına erişmek sorun oluyordu bende denemeniz lazım ben büyük kadroda daha rahattım.

nuruasakir bunu beğendi.