Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol bisikleti jant tavsiyesi

Konu, 'Tekerlekler' kısmında mustafa altuntas tarafından paylaşıldı.

1. mustafa altuntas

mustafa altuntas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaşlar ilk slr 150 bisikletimde shimano rs10 vardı iki gunde akoru kaçtı sonra gittim merida ride lite 94 aldım ustunde fulcurum race 7 jantlarla geldi akışkanlığıok super tek kötü yanı 1930gram ağırlında olmasıydı ve ağır dıye bu jantlar 1 yıl kullandım 1500km yok gittim Akor ihtiyacı duymadım sonra arkadsşar kanım girdi mavic diye gitim mavic kysirum equip aldım hafıf diye 1690 gram 3 ay kullandım hiç memnun. Kalmadım sesi ve sağlamlığı dışında akışkanlık sıfır bısıkletı ters çevirip jantı çevirdiğimde adam akıllı tur atmıyor bile fulcrum jantlar 3kat daha çok dönüyor denedik aynı anda her neyse sınırlendım sattım mavicleri gittim token c28a modelını aldım hem hAfıf 1500gram fiyat performans için çok çok iyi bir jant bakalım sağlamlık olarak nasıl rulmanlAr ne kadar dayanacak test edicem 2haftDır kullanıyorum gerçekten çok çok iyi aKışkN bir jant kysirum equip aldıgıma o kDar para verdıgıme pişmanım kımseye de tavsiye etmiyorum mavic kysirum equip modelini.

2. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    Valla o kadar model denedikten sonra sana jant tavsiyesi vermek abes kaçar, bence kullanım sertliğinde bir durum var,bilmem anlatabildim mi?Çünkü kullandığın modeller boş değil,onları hallettiysen artık iş özel şeylere bakar fakat herşeyin bir limiti var.

3. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sen hele son aldığını bi' test et de, sonra beğenmezsen tavsiye verir birileri elbet. Kysirum Equip'i beğenmedim demek için açmışsın konuyu, biraz karışmış. Başka bir şey göremiyorum ben.

4. mehmet yıldırım

mehmet yıldırım Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye: