Yol bisikletiyle en yüksek hızınız nedir?

Enis Arslan

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Sedona
@Hamza Hakkı

Hamza Hic ölcmedim..Ama denesem iyi olur heralde 50Km de kalamam gibi dusunuyorum ama inan hic ölcmedimde..Simdiyse Mtb kullanıyorum cok ayrı bir haz..Km de ortalama 33-35 arası hep max 60.3 zorlamısım sanırım..Yol bisikletimde kullanırken 43 dü..Ankara yolunda biniyorduk..Yorulacagımızı hıssettigimizde dönüp aynı oranda geliyorduk..MTB ye döndüm suan tadı cok farklı ve zevkli heleki sehir ici :) Tesekkür ederim

Scudo

selami atay

Daimi Üye
Tepki
249
Bisiklet
Giant
Haklısın bora bey mtb başka yol bisikletinde hiç konfor yok bir kez denedim taş gibi sadece hız için icat edilmiş.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Enis Arslan

Enis Arslan

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Sedona
@selami atay
Aynen Dostum..Mtb Asktır gerisi heyecandır ;) herkesin keyfi farklı...

selami atay

Daimi Üye
Tepki
249
Bisiklet
Giant
Ramazan dan sonra bir araba ile hızımı deneyeceğim km saatim ne derece doğru anlayacağım

• Beğen
Tepkiler: Enis Arslan

Enis Arslan

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Sedona
@selami atay

Tabiki Kardesim dene belki donanımsal sorun vardır Wireless ise...Belkide yapmıssındır ama 1 kereye mahsus imkansız degil ama devamlı oldugunda mahfeder adamı kastımız o yani..Bu arada bisikletin cok güzel gorunuyor MTB tutkusu var sanırım sendede...
Ayrıca hayırlı Ramazanlar Kardesim...Bügün basladık bakalım

selami atay

Daimi Üye
Tepki
249
Bisiklet
Giant
Teşekkür ederim sizede hayırlı ramazanlar. Bisiklet salcano. Assos50slx.evet bende de mtb tutkusu var

Enis Arslan

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Sedona
@selami atay
Ne güzel Adaşız..Tesekkür ederim Cümlemize..Hayırlı geceler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
lan lan..forumu iki dakka boş bıraktık, "yol bisikleti hızları" topiğini mtb ciler basmış...yetişin

Enis Arslan

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Sedona
@Raşit S

Sen Yol'cular grubundasın sanırım Raşit Abi :) MTB de gayet hızlı lütfen kücümsemeyelim :) ortalama 35Km :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bora Doruk

Bora cım, hemen hemen her yolcunun bir tane mtb si de vardır zaten, ya da en azından mtb den yola geçmiştir. Direk yolla başlayanına rastlamadım.

28 veya 29 jantlı mtb lerle hız yapmak mümkün tabi, ne sürücüler var. Geçen birisi yanımdan fırtına gibi geçti, baktım yetişemiyorum, rezil olmamak için durdum, su içme ayağına. Yolumu değiştirdim.

Geçen ay Medeuya tırmanırken üç tane amerikalı vardı, öğretmenmiş burada, bir tanesi mtb siyle gözden kayboldu ki en az 110-120 kg dı. Biz yol bisikletimizle adama yetiştik, adam pizza söylemiş, gelmiş, ilk dilimini yemişti bile. :)

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
yol bisikleti konusunda yazma bari mtb ile ortalama 35 nedir arkadaş

Enis Arslan

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Sedona
@Raşit S

Tabiki Abicim Haklısın :) Adamlar Süpermiş MTB ile neler yapıyorlar..Yol bisikletiyle görmek isterdim onları..Bizden ilerdeler pedal konusunda :)

Enis Arslan

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Sedona
@Mehmet H.

Mehmet Oruclu Günün sabahında ne güzelde bana davetiye cıkardın :) Ama es gecmeyecegim Kesinlikle..Canım Kardeşim.Sen Konuyu bir bastan 22 sayfa oku..Sonra Bana yorum yap..Ha Bora ben okudum dersende;Konuda ''Konu icerigi itibari ile hızlar baz alınmıs'' Kimisi bu hızlar yapılamaz..Kimisi Mtb ile Sunu yaptım Diyerek alıntılar Yapmıs..Kimi taraflarsa Hız karsılastırmasında bulumus..Şimdi;
-Konuyu okuyarak ki keza 180 ile giden..140Km yapan insanları görüp..Ve ardından kıyaslama icin MTB ile yorum yapıp..Akabinde ''güzel hos bir sohbet olup'' yorum yapmıssam..Veyahut baskalarıda yapmıs..'Yapmısalar'..
Soru=Ne olmus Kardeşim?..Sanamı kaldı..Veya buraya MTB ile ilgili birsey yazmıs isek..Ki Buna sen karar veremezsin.Site mi göctü?.Bir kere Şunu cözelim;'MTB ile 35 nedir Arkadaş'..Asagılayıcılık sezgisi var..
İnsanlar Keske Baskalarının Yorumuna,tarzına konusmasına,hakkına daha duyarlı olsa..Keşke

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bora, sakin olun, yolcuların mtb cilerle zaman zaman alay etmeleri gelenektir. Ama burada alay yok, realite var. MTB ile 35 ortalama (en yüksek hız değil ha, ortalama) iyi bir değerdir.
Bakın geçen hafta Denizli de Ferhat abiniz zamana karşıda 39 yapabilmiş, üstelik yarış atmosferi ve adrenalini içerisinde, 19. olmuş. 35 km hızla klasmanda yer bulmak mümkün demekki:rolleyes:
Ben günlük turlarımda 35 i bulmuyorum bile, yokuşlar bol.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Abdullah.R

Abdullah abi, yılın esprisi oldu yemin ederim. Çok güldüm.

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
bunedir arkadaş biz yol bisikleti ile 100 kmde 35 ortalamayı anca tutturuyoruz adamlar mtb ile yapıyormuş hmmm bizdemi alsak mtb bitane daha hızlı sanki 38 ortalama yapanda gördüm bu forumda adamlar yoldan daha hızlı :confused:

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@selami atay

adamlarda motor takılı değil yahu ne 70 i :) yarış sonu ortalamaları 45-46 dır.

kerem oktar

Forum Demirbaşı
Tepki
204
Bisiklet
Bianchi
@Özgür Türker

hahahaa çok iyi ya kamyon arkası 190 km/h ve bu kamyon bide çöp kamyonu :D bıraktım 190 km/h yapılmasını çöp kamyonu arkasına takılıp hız rekoru deneyen arkadaş kim yahu biraz daha gerilerde galiba okumaya devam edeyim :D