Yol bisikleti için yardımlarınızı bekliyorum.

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 aydır bisiklet araştırıyorum. Bir türlü karar veremiyorum. 2013 Fuji Roubaix 1.3 C, Cannondale Caad 8 tiagra 105 ve Specialized Allez Comp M2 arasında karar vermekte zorlanıyorum. 2013 Fuji Roubaix 1.3 C hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Sizce hangi bisikleti tercih etmeliyim? Tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

(link)

(link)

(link)

Scudo

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Cannondale Caad 8 tiagra 105, ileride sadece jantları biraz daha üst bir grupla değiştirirseniz fiyat performans olarak iyi bir seçenek gibi görünüyor. Fuji için yorum yapamayacağım. Sanırım ben tercih yapacak olsam Cannondale kadrolu bir bisikleti tercih ederdim.

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@MuratHan

Caad 8 kadro olarak benim de çok hoşuma gidiyor. Sanırım tercihimi Caad 8 den yana kullanacağım ama Fuji de insanın aklını çok karıştırıyor, çok araştırdım ama fuji hakkında türkçe bilgi edinemedim.

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Ben olsam Allez alırdım.
Hem markayı ve marka desteğini sevdiğimden, hem de görüntü olarak daha çok hoşuma gittiği için.

http://haroldc.smugmug.com/Category/2013-Specialized-Allez-E5-OSSB/i-Fnwgmjd/0/XL/DSCF1409-XL.jpg

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
Her üc bisikletinde (+) lari ve (-) leri var. Ben olsam o paralara karbon bir kadro alirdim.

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@ihtiyar

Karbon kadrolu bir bisiklet tavsiye edebilir misiniz? Boy 190cm olduğu içinde uygun kadro boyu bulmakta sıkıntı çekiyorum.

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@inan barlas

Ben yurt disinda oldugum icin nasil bulabileceginiz konusunda bir sey söyleyemem. Fakat bir kac örnek sayabilirim.

(link)

http://www.bunnyhop.de/images/product_images/popup_images/8001_0.jpg

(link) (Ben de kullaniyorum)

http://www.bikesportworld.de/out/pictures/master/product/1/rot.jpg

(link)

http://www.sanvit.com/cache/img-cube-cube-2012-cube-agree-gtc-compact.jpg

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@ihtiyar

Cannondale synapse karbon modelini biliyorum fakat fiyatı nerdeyse 5000 TL yi buluyor, bu bütçe beni çok aşar. İlginiz için teşekkür ederim.

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Üç Seçenek İçinde Benim Tercihim Kesinlikle Fuji Roubaix Olurdu 105 Komponentli Aerodynamic Yapıdaki Jant Setiyle Oldukça Göz Alıcı Duruyor Ayrıca Hafif Sayılabilir 3400 TL Gibi Bir Fiyat Karşılığı Var Elbette Bu Paraya Farklı Bir Model Ya Da Toplama Bir Bisiklette Elde Edilebilir Son Karar Sizin

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@ReşitÇağırgan

Fujinin tasarımı göz alacı, kadro sağlamlığı hakkında bir fikrim yok. Cannondale caad 8 elemiş durumdayım zira sipariş zamanını kaçırmış bulunmaktayım. Specialized allez ise güzel ama 9.5 kg ağırlığında olması beni düşündürüyo açıkçası. Fuji ise 8.6 Kg iağırlığı ile öne çıkıyo. Karar vermek gerçekten zor.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
şöyle bi şeyler olabilir.
(link)
(link)

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@emircan Başbuğ06

Evet güzel seçimler fakat kadro ölçüleri bana uygun değil, 61 cm kadroya ihtiyacım var, bu da tercihlerimi kısıtlıyor. ilginiz için teşekkür ederim.

Tepki
8
Bisiklet
Cube
ihtiyar sana ulasip danismak istedim en sonunda bunu aldim " cube Reaction GTC Pro 26" ama simdide 26" aldim 29" almadim diye kafam karisti cok rahatsiz yada pisman olurmuyum diger arkadaslarim kusura bakmasin burdan ulastigim icin :(

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@inan barlas
Sizin verdiginiz Canondale CAAD, verdiginiz linkte 1399 €, benim verdigim Synapse, benim verdigim linkte 1449 €, yano 50 € bir fark. Bu yüzden örnek olarak verdim.

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@anil yildirim

Foruma 24 saat girmiyorum! Bilgisayar acik olmasina ragmen baska özel islerimiz de var::)