Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Yol bisikleti icin trainer ariyorum!

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında bikergrrl tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    Herkese uzun bir aradan sonra merhaba!

Yol bisikletimi evde sabit hale getirmeye karar verdim. Trainer ariyorum! Eger makul fiyatli ise 2. el MTB icin de olabilir fark etmez. Ancak yol icin tercihim.

Forumdaki el yapimi olanlara goz attim, yalniz bunu insa etmekle ugrasacak su sirada pek vaktim yok. Hazir 100 TL alti birseyle idare etmeyi planliyorum. Evinizin bir kenarinda pas tutmaya yuz tutmus bir tane var ise, lutfen benimle temasa gecin :)

Gorusmek uzere

2. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhabalar,

Size trainerlar hakkında bilgi verecektim. Konuyla ilgili oturup ayrıntılı bir yazı hazırladım,sözde size de bilgi verecektim, ancak unuttum. Kusura bakmayın. Buyrun bu linkten yazıyı okuyabilirsiniz.

Bu arada hani moral bozmak gibi olmasin ama o fiyat aralığında pek iyi birşey edinebileceğinizi düşünemiyorum. Size tavsiyem taksitle alabiliyorsaniz TranzX'in uygun fiyatlı trainerindan (yaklaşık 200 lira civarı) bir tane edinmeniz.

Aydın.

3. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    Aydin selamlar.. Yazini dun bu ilani vermeden once okumustum zaten, oldukca bilgilendirici, tesekkur ederim. Buraya yazmadan once de zaten bir kac yere telefon ettim (Gursel sana ayrica ugrayacagim, o yuzden aramadim, yolumun uzerindesin :) ) Maalesef Anadolu yakasindaki arkadaslarda istedigim seyi birak, trainer bulamadim. Sezonu da beklemek istemiyorum, yeniler doviz uzerinden ve yuksek kurlarla pazara cikana kadar da beklemek yerine 2. el bulabilirim umidi ile buraya bu ilani verdim.

Benim amacim "iyi" birsey yerine "is gorur" ve mumkun oldugu kadar da makul birsey bulmak. Lakin ic mekanda pedal cevirmektense disarida binmeyi tercih edenlerdenim. Ancak oldukca uzun zamandir pedal cevirmiyorum, tabiri caizse "sakulu duzeltmeden" de yollara cikmak istemiyorum. Bir trainer ile hem kendi vaktimce, calisma aralarinda disari cikmadan azicik ter atip kondisyon yapar, bir kac ay sonra da eski duzenimde disarida pedal basmaya baslarim diye dusunuyorum. Yani dusunmuyorum, planim bu :)

O yuzden italatci firmalar popolarini kaldirip trainer getirene kadar, ben bulabilirsem 2. el bir trainer ile istedigim performansa ulasip, sonra da onu bir sonraki atil donemin sonuna kadar rafa kaldirmak niyetindeyim :D

Durum budur, elinde kurtulmak istedigi trainer'i olanlar haber ederse sevinirim

4. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Durum anlaşılmıştır. :) Benzer durumlardayız. Bende prof. anlamda bindiğim velespiti satınca ortada kaldım gibi bir durum oldu. Trainer var, üstünde hanımın bisikleti. İki büklüm de binilmiyor. Kadro ufak.

Ne diyelim Allah gönlümüze göre versin :)

Aydın.

5. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    O vakit ben senin trainer'i makul fiyata alayim, sen de yeni bisikletin icin butce acilisini yapmis ol!!! :D

6. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yahu biz en iyisi şöyle yapalım; Benim trainera sizin bisikleti takalım, o şekil ortaklaşa kullanalım. :)

İmza: Hamdolsun, krizi teğet geçirtmeye çalışan bisikletçiler.

7. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    vallahi iyi fikir! ama sizin ailecek su makul fiyatli kiralik daireleri kacirmamak adina istanbul'a tasinmaniz gerekecek :D

8. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Zaten kriz biraz daha sallasın bizi, o dairelerde ortaklaşa oturacağız galiba, hanım toplan gidiyoruz, yaşasın komün hayat! :)

9. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    Sayin moderatorum, trainer isi Delta Bisiklet ve aydin bey sayesinde hallolmustur, emegi gecen tum arkadaslara tesekkurlerimi iletir, konunun bimukabele kapatilmasini temenni ederim :D

10. turkstyle

turkstyle Aktif Üye

Seviye:
    yol ve mtb trainerları arasında ne fark var

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.