yol bisikleti için sağlam teker

içgüdü

Üye
Tepki
42
Arkadaşlar yol bisikletimin tekerleri çok sık patladığından değiştirmek istiyorum.
700c 622x13 yazıyor jantın üzerinde. Ne takarsam en dayanıklı lastiğe ulaşmış olurum?

Scudo
Tepki
68
continental grandprix 4 season almalısın. Piyasadaki en iyi lastik bu. Hem patlamaya dirençli, hem dayanıklı(uzun süre binersin) hem de pahalı :D En iyi lastik iddalı olmuş olabilir ama çok iyi bir lastik.

emre özgür

Aktif Üye
Tepki
49
Bisiklet
Merida
700x25 mm en az kalınlık al türkiye şarları için güzledir yada kadron mesafesi izin veririse 700x28 dağ taş binerin tabi abartmamak şarı ile hem güzel anltrman yaparsın bu kalınlıkta lasitklerle

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Continental grand prix 4000s yada 4 season yada grand prix 4000 vectran modelleri olabilir. continentellerin yol tutuşuda çok iyi. Param olsa bende almayı düşünüyorum açıkcası. Micehelin pro3 ler biraz narin lastikler yol tutuşu falan iyi ama patlama direnci bence continentallerden daha zayıf. Ayrıca hutchinson euqinocks 2 yada fushion 3 modellerini de alabilirsiniz. hutchinson ları şuan ben itina ile takip ediyorum. Bir arkadaşım kullanıyor. Ben yol tutuşunu çok beğendim. 5 aydır kullanıyor daha 1 kez arka lastiğe soda şişesi parçası saplandı öyle patladı dei. Yaza kadar takip edeceğim ömrüde iyi olursa bende alabilirim diye düşünmüştüm. Eğer fiyat olarak daha uygun bir lastik isterseniz michelin dynamic sport a bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: emre özgür