Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol bisikleti gurubu

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında tecadisk tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tecadisk

tecadisk Kıdemli Üye

Seviye:
    Yol bisikleti gurubundaki yetkili arkadaşlar farkındamı bilmiyorum ama son haftalarda forumun bu bölümü tam bir konu çöplüğüne dönüştü.

Bazı arkadaşlarımız bu bölümü yol bisikleti kullananların akıllarına gelen her soruyu sorabilecekleri bir bölüm olarak algılıyor sanırım...

Üstelik soru soran arkadaşlarımızın öğrenmek istedikleri konularla ilgi geniş bilgilerin yer aldığı bölümlere forum sayfaların da küçük bir araştırmayla ulaşmakta mümkün üstelik...

2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Yol bisikleti gerek kullanım gerekse donanım olarak oldukça bilgi isteyen bir branş, kullanıcı sayısı da mtb ye göre oldukça az ,haliyle yol bisikleti başlığını gören derdini bu bölümde anlatıyor,bizde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz ve biraz daha esnek davranmayı uygun görüyoruz yoksa konu silmek,mesaj silmek en kolay iş.

sprint ve serkkan bunu beğendi.
  3. tecadisk

tecadisk Kıdemli Üye

Seviye:

Evet bu yaklaşımınız da zaten sorunun neden var olduğunu açıklıyor...

Ama en azından meselenin birşeyleri silmekle halledilemeyeceğini biliyorsunuz. Bu da bir gelişme...

Mustafa İçdağ'ın kulaklakları çınlasın, amacı yol bisikleti gurubunun elit bir başlık olmasıydı...

Maalesef...

4. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Ben bu bölümde herhangi bir sorun görmüyorum 4 adet yönetici tarafından sürekli kontrol ediliyor. Bu bölüme konu açan mesaj yazan üyeleri Elit yada değil Bilgili yada Bilgisiz Tecrübeli yada Tecrübesiz şeklinde ayırmamız söz konusu olamaz, bilgi ve tecrübesi yüksek arkadaşlarda konu açıp mesaj yazabilir, bisiklete yeni başlamış hiç bir bilgisi olmayanda, size çok basit gelen açılmış konu veya mesajlar başkası için çok değerli olabilir.Zaten forumun amacıda bu, bilen ile bilmeyeni buluşturan bir paylaşım bir platformu yaratmak.Ayrıca sizin açtığınız konu ve paylaşımlarında devam etmesini dilerim.:in:

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Bilinçli ve genelde eski üyeler soru amaçlı açılan konulara zaten daha önce o konuyla ilgili açılmış olan başlıkların linklerini bularak cevap veriyorlar...

Bunu gören moderatör'lerde konuyu oraya taşıyabiliyor yada ''Buradan Devam Ediniz'' şeklinde yönlendirme yapabiliyor...

Bülent'e katılıyorum açıkcası . Açılan konuları silmek en kolayı : doğru yönlendirme ve cevaplar aracılığı ile bunlar azalacaktır bence.

Evet bazen saçma sapan sorulara müdahale edilip temizliği yapılıyor o da ayrı tabi...

6. jemboy

jemboy Kıdemli Üye

Seviye:
    Benim bi sorum var.

herhangi bir sorunu olan arkadaşlara yardım için kullanılması gereken yer atölye bölümü değilmi?

7. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Sorununa göre değişir bu, mekanik bir sorun ise atölyede daha sağlıklı çözüm bulabilir.ama kalpiyermi kullanmalıyım Spd mi lütfen yardım edin diyen üyeye de atölyenin yeri göstermek doğru değil , benim anlatmak istediğim ilk mesajımda da yazdığım gibi sorulara biraz daha tolerans gösterebiliriz mümkün mertebe yol bisikleti ile sorulara burda çözüm bulmaya siz değerli üyeler sayesinde de gayret gösteriyoruz, zaten gerektiğinde konular -mesajlar uygun yerlere taşınıyor.

bulent40, serkanayt ve Tolga Gürgün bunu beğendi.
  8. serkkan

serkkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bem bu bölümün doğru amaçla kullanıldığını düşünüyorum ve çok iyide takip ediliyor.!
    Bülent Bey in de söylediği gibi zaten Hacim olarak zayıf bir konu.
    İsteyen de sorsun tabi sorusunu kimse yarışçı doğmuyor sonuçta....:)

sprint ve Bülent ÖZER bunu beğendi.
  9. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Kimsenin kulaklarının çınlamasına lüzum yok, Sayın moderatörler yol bisikletinin özendirilmesi ve kullanıcı sayısının artması adına doğru yapıyorlar. Sonuçta bende yol bisikleti grubuna bir çok sorular sorarak bir yol bisikleti almış bulunuyorum, bir çok konuda bilgi edindim, çok gereksiz mesajlarında düzeltilmesi gerekli tabii ki, buna aynen katılıyorum.

serkanayt ve Bülent ÖZER bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.